Geri Dön

Sürücüye 15.5 yıl hapse onay

Yargıtay, Menemen Çukurköy’de 3 yıl önce belediyeye ait midibüsle kaza yapan ve 6 kişinin ölümüne neden olduğu öne sürülen şoförün hapis cezasını onadı. Kazada, 41 kişi de yaralanmıştı.

Sürücüye 15.5 yıl hapse onay

YARGITAY 12. Ceza Dairesi, İzmir Menemen Çukurköy’de, 3 yıl önce, alkollü olarak kullandığı belediyeye ait midibüsle kaza yapması sonucu 6 kişinin ölümüne, 41 kişinin de yaralanmasına neden olmaktan 15 yıl 6 ay 20 gün hapis cezasına mahkûm olan şoför Erkan Tunç’un cezasını onadı. Avukat Hacı Hakan Ağcakanat, aile adına açtıkları 550 bin liralık tazminat davasının ise henüz sonuçlanmadığını söyledi. Menemen İlçesi Görece Mahallesi’nde oturan bir grup, 19 Nisan 2014’te İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen ‘Kutlu Doğum Haftası’ etkinliğine katılmak üzere, Menemen Belediyesi’ne ait midibüsle, Çukurköy Mahallesi’ne gitti. Buradaki etkinliğin sona ermesinin ardından Görece’de oturan gruptakiler, evlerine dönmek için Erkan Tunç yönetimindeki Menemen Belediyesi’ne ait midibüse bindi.

0.39 promil alkol

Çukurköy Mahallesi’nden çıkan midibüs, eğimli yolda devrildi. 0.39 promil alkollü olduğu tespit edilen şoför Erkan Tunç tutuklandı.

Aksaray Malaklısı anne karnında sipariş alıyorAKSARAY Malaklısı adıyla tanınan, bacak ve ayak kalınlığı, büyük kafatası, sarkık dudağı, boyu, kilosu ve heybetiyle dikkat çeken çoban köpeği yavrularına sahip olmak isteyenler, doğmadan anne karnında iken sipariş veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber