Geri Dön

Terci’yi kaybettik

Ege Bölgesi ihracatının duayenlerinden, 1974-89 yılları arasında Ege Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Mehmet Fuat Terci (93) vefat etti.

Terci’yi kaybettik

Ege Bölgesi ihracatının duayenlerinden, 1974-89 yılları arasında Ege Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Mehmet Fuat Terci (93) vefat etti. Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Terci’nin babası olan Terci, 27 Ekim 1927’de Uşak’ın Ulubey ilçesinde doğdu uzun yıllar yağlı tohumlar ticareti yaptı. Ulubey eşrafından olan Terci, 1965 yılında İzmir’e taşınarak iş hayatını Terci Tarım Ürünleri Ltd. Şti. firmasını kurarak sürdürdü. Terci’nin cenazesi, dün öğlen Işıkkent Mezarlığı Camii’nde kılınan cenaze namazı sonrası Işıkkent Aile Kabristanı’na defnedildi.

Polis havadan helikopterle uyardı: Evde kal AdanaAdana'da polis, corona virüs salgını için alınan önlemler kapsamında, helikopterlerle vatandaşlara anons yaparak, "Kendi sağlığınız ve çevrenizdekilerin sağlığı için evinizde kalın. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştır" uyarısında bulundu.
Deve şakası arkadaşının aklını başından aldıBirleşik Arap Emirlikleri'nde aç kalan develer yoldan geçen araçları durdurdu. Araçta bulunanlar ise develere ekmek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber