Geri Dön
Ege‘Tesisler, turizm kentine yakışacak’

‘Tesisler, turizm kentine yakışacak’

Belediyenin öz iştiraki tarafından işletilen turistik tesislerde yenileme çalışmalarının sürdüğünü belirten Başkan Ömer Günel, “Buraları, turizm kentine yakışır hizmet sunacak” dedi

‘Tesisler, turizm kentine yakışacak’

Kuşadası Belediyesi’nin öz iştiraklerinden olan Arya AŞ tarafından işletilen turistik tesislerde şirketin özkaynaklarıyla başlattığı yenileme çalışmaları kesintisiz sürüyor. Yeni turizm sezonunda uygun fiyata çok daha kaliteli hizmet verecek olan tesisler, modern ve estetik görünümleriyle öne çıkacak.

Çalışmalar kapsamında, Gazibeğendi, Sahil, Bülent Ecevit Parkı, Güvercinada ve Sevgi Plajı’nda yer alan tesislerin elektrik, su ve kanalizasyon altyapıları ile mutfak, depo ve oturma alanları bütünüyle yenilenecek. Yenileme çalışmalarının ardından dekore edilerek modern ve estetik bir görünüme kavuşturulacak olan tesisler, uygun fiyata çok daha kaliteli hizmet verecek.

‘Sağlıklı altyapı’

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, yeniden yapılandırılarak finansal anlamda istikralı bir yapıya kavuşturulan, Arya AŞ tarafından işletilen tesislerin yeni sezona bütünüyle yenilenmiş olarak gireceğini belirtti, “Pandemi nedeniyle kafe ve restoranların kapalı olduğu bu süreci değerlendirerek tesislerimizi hemşehrilerimiz ve ziyaretçilerimiz için çok daha kaliteli ve konforlu bir hale getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Caddelerimiz, sokaklarımız, parklarımız, meydanlarımız gibi, öz iştiraklerimizden olan Arya AŞ tarafından işletilen tesislerimiz de modern bir turizm kentine yakışacak sağlıklı bir altyapıya ve estetik bir görünüme kavuşacak” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler