Geri Dön
Ege‘Türk tarımının kahramanları’

‘Türk tarımının kahramanları’

Erkunt Traktör CEO’su Tolga Saylan, Çiftçiler Günü’nü kutladı, üreticilerin ihtiyacına göre ürünler tasarladıklarını söyledi, “Daima yanlarındayız” dedi

‘Türk tarımının kahramanları’

Erkunt Traktör’ün CEO’su Tolga Saylan, çiftçilerin Dünya Çiftçiler Günü’nü kutladı. Saylan, tarımın temelini oluşturan çiftçilerin güçlü oldukları ölçüde Türkiye ekonomisine katkı sağlayabildiklerini vurguladı, “Erkunt Traktör olarak biz de bu güçbirliğinin adını ‘Çiftçinin Gücü’ olarak tanımladık ve bu gücün bir parçası olarak sahada yerimizi aldık. Çiftçinin bağında, bahçesinde ve tarlasında olmanın mutluluğunu ve gururunu bu hikâyeyi beraber yazdığımız kahramanlarla birlikte paylaşıyoruz” dedi.
‘Yanlarındayız’
Üreticinin sesine kulak vererek çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Saylan, “Türkiye’nin ilk yerli tasarım traktörünü üretmek hedefiyle çıktığımız bu yolda 2003 yılından bu yana çiftçinin yüzünü güldürmek için durmaksızın çalışıyoruz. Yalnızca traktör değil, bu topraklara gönülden bağlı, üreticinin dilinden anlayan, onun en zor zamanlarında yanında olan yol arkadaşları üretiyoruz. Bize olan inançları var oldukça, çiftçilerimizin yanında yürümeye, hikâyelerini paylaşmaya, onların fikirleri ve deneyimleri ile hayat bulan traktörler üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Kuruldukları günden itibaren sektörde önemli başarılara imza attıklarını kaydeden Tolga Saylan, “Çiftçilerimizin istek, ihtiyaç ve taleplerini doğru anlama çabamız, Ar-Ge’ye yaptığımız yatırımlar, kullanıcımıza en iyiyi sunma gayretimiz ve satış sonrası hizmetlerimizi en kaliteli ve kesintisiz şekilde sunabilmemiz bizi bu noktaya ulaştırdı. Ürünlerimizin satış sonrasında da arkasında olduğumuzu kanıtlamış olmak, bize çiftçimizin güvenini tam olarak kazandırdı. Çok iyi biliyorum ki kullanıcılarımızın istek ve talepleri doğrultusunda şekillenen tasarım süreçlerimiz bizi bugün bulunduğumuz noktadan çok daha ileriye taşıyacak. Global ölçekte iyi bilinen bir marka olacağız” dedi.