Geri Dön

‘Ülkemiz kaybetmesin’

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un Koronavirüs Bilim Kurulu’nca alınan tedbirlere ilişkin açıklamalarına, turizm sektörü temsilcilerinden tam destek geldi.

‘Ülkemiz kaybetmesin’

Türkiye’nin gelecekte daha büyük sorunlar yaşamaması için alınan kararların doğru olduğunu düşündüklerini belirten Bodrum Otelciler Derneği Başkanı Halil Özyurt, “2020 turizm sezonu ekonomik olarak bize birtakım sıkıntılar yaşatacak ama bu tür önlemlerin alınmasından yanayız. Otelciler olarak bütün dünyaya musallat olmuş bu olaydan bir an önce nasıl kurtuluruz, nasıl tedbirler alırız bunu düşünmemiz lazım” dedi. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Marmaris Bölge Temsil Kurulu Başkanı Suat Esin de, “Turistin az gelmesi ülke için daha iyi olacak. Birkaç ay kaybedelim ama ülkemiz kaybetmesin” diye konuştu. 

İstanbul’da pitbull saldırısı! Tazyikli su sıkarak ayırdılarİstanbul Seyrantepe’de sahibiyle gezen pitbull cinsi köpek, sokakta dolaşan başka bir köpeğe saldırdı. Vatandaşların korku dolu anlar yaşadıkları olayda, sahibi köpekleri tazyikli su sıkarak güç bela ayırdı. Köpeğin yaralandığı o dehşet anları ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber