Geri Dön

Vatandaş, yeni beton yollardan memnun

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı’da Lütfiye, Nuriye, Kumkuyucak ve Tiyenli mahallelerinde yol çalışmalarına devam ediyor.

Vatandaş, yeni beton yollardan memnun

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı’da Lütfiye, Nuriye, Kumkuyucak ve Tiyenli mahallelerinde yol çalışmalarına devam ediyor. Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Ergün Aksoy, hem çalışmaları yerinde inceledi hem de mahalle muhtarlarına Belediye Başkanı Cengiz Ergün adına duvar saati hediye etti.

Rusya'nın İdlib'e saldırılarında ölü ve yaralılar varRusya'ya ait savaş uçaklarının İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ne düzenlediği hava saldırılarında 3 sivil yaşamını yitirdi, en az 9 sivil yaralandı.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber