Geri Dön

Yeni soluk

İş insanı Belgin Sarper ve eğlence sektörünün tanınmış isimleri Erhan Turnagöl ve Gökhan Keklik, İzmir Konak Pier’de yeni bir yatırıma imza attı.

Yeni soluk

İş insanı Belgin Sarper ve eğlence sektörünün tanınmış isimleri Erhan Turnagöl ve Gökhan Keklik, İzmir Konak Pier’de yeni bir yatırıma imza attı. La Pierto’nun açılışı geçtiğimiz günlerde gerçekleşirken Sarper, “Hem arkadaşlarımızla tecrübelerimizi birleştirdik hem de İzmir’in eğlence ve lezzet arayışına yeni bir soluk getirmiş olduk” dedi.

Corona virüs tedavisi biten Prof. Dr. Sarı'dan diğer hastalara umut verici paylaşımCorona virüse yakalanan ve 2 gün önce taburcu olan 68 yaşındaki Prof. Dr. Hidayet Sarı, corona virüse yakalanan hastalara umut olması için bir video yayınladı. Prof. Dr. Sarı videoda, “Bu hastalığın düzelebileceğinin canlı göstergesi olarak sizlere bu videoyu çekiyorum. Değerli meslektaşlarımı insanüstü gayretleri için ayrı ayrı tebrik ediyorum, tedavileri çok başarılı olmuştur” dedi.
Balkondan balkona 'isim-şehir' oynayıp, türkü söyledilerANKARA'da, corona virüs tedbirleri kapsamında 'evde kal' çağrısına uyan komşu iki apartmanın sakinleri, balkondan balkona 'isim-şehir' oynayıp, türkü söylüyor ve çay içerek vakit geçiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber