Geri Dön
Eğitim'Demokrasi' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'Demokrasi' Yanıtları

'Demokrasi' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'Demokrasi' Yanıtları

Kişiler kendilerini denemek ve güzel vakit geçirmek için bulmaca çözebiliyor. Bulmacalarda kişilere sorulan bazı kelimeler bulunuyor. Demokrasi kelimesi de bulmacalarda çok sorulan sorulardan biridir. Kişiler demokrasi kelimesine karşı verecekleri cevapları özel olarak araştırabiliyor. Demokrasi bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada demokrasi yanıtları hakkında sizlere bilgiler derledik.

'Demokrasi' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'Demokrasi' Yanıtları

Demokrasi sözcüğü bulmacalarda görülen kelimelerden biridir. Demokrasi sözcüğüne verilecek olan cevaplar arasında, elerki sözcüğü bulunuyor.

 Demokrasi Bulmaca Cevabı Nedir?

 Bulmaca çözen bireyler, demokrasi sözcüğüyle karşılaştığında vereceği cevabı özenli olarak araştırabiliyor. Bulmaca çözmeyi seven her insan, bazı kelimelerin anlamlarını bilemiyor. Demokrasi kelimesi de pek çok kişinin karşılığını bilmediği bir kelimedir. Bulmaca çözerken sorulan demokrasi kelimesine cevap olarak, 6 harfe sahip olan elerki sözcüğü yazılabilir. Elerki sözcüğü, demokrasi kelimesinin bulmacadaki karşılığıdır.

 Harf Harf Bulmacada Demokrasi Yanıtları

 Bulmacada içerisinde sorulan demokrasi sözcüğü pek çok kişinin bilemediği bir kelimedir. Bulmacalarda sorulan demokrasi kelimesine yazılacak bazı cevaplar bulunuyor. Demokrasi kelimesiyle karşılaşan bireyler, doğru cevap olarak 6 harfe sahip elerki kelimesini yazabilir.İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler