Geri Dön

YKS ne zaman, öne mi çekilecek 2020? İşte YKS sınavı tarihleri...

Corona virüs nedeniyle çeşitli alanlarda önlemler alındı. Corona virüsten dolayı birçok sınavının tarihi değiştirildi. YKS'nin tarihi ise 25-26 Temmuz 2020'ye ertelenmişti. Gündemde YKS'nin öne alınacağı ile ilgili iddialar bulunuyor. Öğrenciler ise sınavın ne zaman yapılacağını merak ediyor. Peki YKS ne zaman, öne mi çekilecek 2020?

YKS ne zaman, öne mi çekilecek 2020? İşte YKS sınavı tarihleri...

YKS tarihi ile ilgili detaylar öğrencilerin gündeminde yer alıyor. Adım adım YKS'ye yaklaşırken milyonlarca öğrenci sınavın tarihinde bir değişiklik olup olmadığını araştırıyor. 25-26 Temmuz tarihine ertelenen YKS'nin tarihinin öne alınacağı iddia ediliyor. Peki YKS öne mi alınacak? YKS ne zaman 2020?

YKS ÖNE Mİ ALINACAK?

Milyonlarca öğrenci YKS'yi bekliyorlar. Öğrenciler sınav tarhinde bir değişilik yapılıp yapılmadığını merak ediyor. YKS'nin tarihinin öne alınacağı iddia edildi. Ancak YKS'nin tarihinin öne alınacağı ile ilgili bir açıklama yapıladı.

YKS NE ZAMAN 2020?

Üniversite eğitimi görmek isteyenler YKS'ye girecekler. YKS sınavı 20-21 Haziran tarihinde yapılacaktı anacak corona virüs nedeniyle YKS'nin tarihi ertelendi. YKS 25-26 Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek.

Üç bacaklı sokak köpeği ile temizlik işçisinin yürek ısıtan dostluğuİzmir'in Karşıyaka ilçesinde temizlik görevlisi Mustafa Sağsöz (51) ile 3 bacaklı sokak köpeği "Kola", 5 yıldır hiç ayrılmadan birbirlerine yol arkadaşlığı yapıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber