Geri Dön

1 Euro’ya Paris 1 Sterlin’e Londra

Türk Hava Yolları’nın (THY) alt markası AnadoluJet, 29 Mart itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa havalimanlarından başlayacağı yeni yurt dışı uçuşları kapsamında 1 dolardan başlayan fiyatlarla seyahat imkânı sunacak.

1 Euro’ya Paris 1 Sterlin’e Londra

Son gün 1 Mart

THY’den yapılan açıklamaya göre, Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Belçika, Danimarka, Fransa, Gürcistan, Hollanda, İngiltere, İspanya, İsrail, İsveç, İtalya, Kuveyt, Rusya ve Suudi Arabistan’ı uçuş ağına ekleyen AnadoluJet, toplamda 21 ülkeye sefer düzenleyecek.

AnadoluJet, yeni destinasyonları kapsamında sınırlı sayıda koltuk için geçerli bir indirim kampanyası düzenledi. Kampanyadan yararlanmak isteyen yolcular, 1 Mart’a kadar alacakları biletlerle 29 Mart - 24 Ekim döneminde vergi hariç 1 dolardan başlayan fiyatlarla uçma imkanı elde edecek. Biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılamayacak.

Türkiye, Bağdat, Erbil ve Tel Aviv çıkışlı uçuşlar 1 dolardan, Bakü, Barcelona, Berlin, Paris, Milano, Moskova, Roma çıkışlı uçuşlar 1 euro’dan, Londra çıkışlı uçuşlar 1 sterlin’den, Dubai çıkışlı uçuşlar 9 Birleşik Arap Emirlikleri dirheminden başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

İngiltere'de polisler vatandaşların evinde kalması için her yolu deniyorİngiltere'de yetkililer, vatandaşların evde oturması için her yolu deniyor. Sandbach polisi, ünlü müzik grubu Bee Gees'in "Hayatta Kal" (Stayin Alive) şarkısı eşliğinde dans ederek video çekti ve yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber