Geri Dön
Ekonomi1 Euro’ya Paris 1 Sterlin’e Londra

1 Euro’ya Paris 1 Sterlin’e Londra

Türk Hava Yolları’nın (THY) alt markası AnadoluJet, 29 Mart itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa havalimanlarından başlayacağı yeni yurt dışı uçuşları kapsamında 1 dolardan başlayan fiyatlarla seyahat imkânı sunacak.

1 Euro’ya Paris 1 Sterlin’e Londra

Son gün 1 Mart

THY’den yapılan açıklamaya göre, Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Belçika, Danimarka, Fransa, Gürcistan, Hollanda, İngiltere, İspanya, İsrail, İsveç, İtalya, Kuveyt, Rusya ve Suudi Arabistan’ı uçuş ağına ekleyen AnadoluJet, toplamda 21 ülkeye sefer düzenleyecek.

AnadoluJet, yeni destinasyonları kapsamında sınırlı sayıda koltuk için geçerli bir indirim kampanyası düzenledi. Kampanyadan yararlanmak isteyen yolcular, 1 Mart’a kadar alacakları biletlerle 29 Mart - 24 Ekim döneminde vergi hariç 1 dolardan başlayan fiyatlarla uçma imkanı elde edecek. Biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılamayacak.

Türkiye, Bağdat, Erbil ve Tel Aviv çıkışlı uçuşlar 1 dolardan, Bakü, Barcelona, Berlin, Paris, Milano, Moskova, Roma çıkışlı uçuşlar 1 euro’dan, Londra çıkışlı uçuşlar 1 sterlin’den, Dubai çıkışlı uçuşlar 9 Birleşik Arap Emirlikleri dirheminden başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Doktora 'çivili tahta' ile saldırdıTokat'ın Erbaa ilçesinde, ilaç yazdırmak için aile hekimine giden E.C. (27), sırasını beklemesini söyleyen doktor Özgür Kalebaş'a çivili tahtayla saldırdı. Saldırgan E.C. polis ekiplerince gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler