Geri Dön
Ekonomi11 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

11 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 11 milyon 433 bin 283 TL. 11 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden şans oyunu Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 11 milyon 433 bin 283 TL. 11 Mayıs 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -9-21-28-40-50-59- oldu.

11 MAYIS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Salı, Perşembe ve Pazar günü çekilişi yapılan Süper Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşam. 10 milyonu aşan ikramiye için çekiliş bu akşam saat 21.30'da yapıldı. Çekiliş www.millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak takip edildi. Çekilişin ardından 6 bilen talihli çıkmadı ve ikramiye devretti.

11 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

ONLİNE SÜPER LOTO OYNA

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO'da istikrar mesajıCumhurbaşkanı Erdoğan, "Komşumuz ve müttefikimiz Yunanistan'la diyaloğun canlandırılmasının, ikili meselelerin çözümünün yanında bölgemizin istikrar ve refahına da hizmet ettiğine inanıyorum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler