Geri Dön
Ekonomi12 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

12 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto günün çekilişi yapıldı ve büyük ikramiyenin akıbeti de belli oldu. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 152 milyon 46 bin 542 TL. İşte, 12 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 152 milyon 46 bin 542 TL. 12 Mayıs 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -13-43-45-70-76-86- ve joker:7 oldu.

12 MAYIS ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleşti. Çekilişi canlı olarak takip etmek isteyen vatandaşlar Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden veya Milli Piyango Online üzerinden çekilişi canlı olarak takip edildi. Çekilişin ardından 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

12 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İzmir'de ele geçirildi! Piyasa değeri 1 milyon liraİzmir'in Karabağlar ilçesindeki bir evin çatı katında, piyasa değeri yaklaşık 1 milyon lira olduğu değerlendirilen, gümrük kaçağı 3 bin 810 cep telefonu, bataryalar ve şarj aletleri ele geçirildi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler