Geri Dön
Ekonomi12 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

12 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto günün çekilişi yapıldı ve büyük ikramiyenin akıbeti de belli oldu. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 152 milyon 46 bin 542 TL. İşte, 12 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 152 milyon 46 bin 542 TL. 12 Mayıs 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -13-43-45-70-76-86- ve joker:7 oldu.

12 MAYIS ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleşti. Çekilişi canlı olarak takip etmek isteyen vatandaşlar Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden veya Milli Piyango Online üzerinden çekilişi canlı olarak takip edildi. Çekilişin ardından 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

12 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul'un üstünü kara bulutlar sardı! Beklenen yağış başladıİstanbul'da beklenen yağmur etkisini göstermeye başladı. Meteoroloji'nin kuvvetli yağış uyarısı yaptığı megakentin üstünü kara bulutlar sardı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden Trakya, İstanbul ve Kocaeli çevreleri için şiddetli yağış uyarısı geldi. İstanbul Valiliği'nden ve AFAD'dan da yağış beklenen bölgelerde vatandaşların dikkatli olmaları gerektiğine yönelik açıklama yapıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler