Geri Dön
Ekonomi16 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu ve büyük ikramiye...

16 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu ve büyük ikramiye...

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama sayfası merak konusu. Süper Loto'da büyük ikramiye devretti mi? Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 13 milyon 249 bin 205 TL olarak açıklandı. İşte, 16 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları...

Sisal Şans oyunlarından Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Millipiyangoonline'da yer alan çekilişin detayları merak ediliyor. Canlı olarak aktarılan Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye devretti mi sorusu ise gündemde. Çekilişte kazandıran numaralar; 1-3-4-5-28-58 oldu. İşte, Süper Loto çekiliş sonuçları...

16 MAYIS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

Süper Loto çekilişinin haftanın son günündeki çekilişi yapıldı. Çekilişler saat 21:30'da yapılıyor ve canlı olarak takip etmek isteyenler ise Milli Piyango TV Youtube kanalından çekilişi izleyebiliyor. Sonuçlara göre, 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

16 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto çekiliş sonucu ve büyük ikramiye...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haziran'da şoke eden görüntü! Bir anda bastırdıBursa'da'da etkili olan sağanak ve dolu nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü. Hazırlıksız yakalanan vatandaşlar, önlem almaya çalıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler