Geri Dön
Ekonomi18 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama

18 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 4 milyon 206 bin 190 TL. İşte, Süper Loto sonuçları sorgulama...

18 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'nun bu hafta içerisindeki ikinci çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 4 milyon 206 bin 190 TL. 18 Mart 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -3-9-21-22-48-53- oldu.

18 MART SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekilişi  21:30'dan itibaren Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden canlı olarak takip edildi. Çekiliş tamamlandı ve sonuçlar açıklandı. Buna göre; 6 bilen çıkmadı ve ikramiye sonraki çekilişe devretti.

18 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Üniversiteli Havva Nur'un ölümünde 'uyuşturucu' iddiasıAntalya’da, 2 arkadaşıyla otelde fenalaşan hukuk fakültesi öğrencisi Havva Nur Çalışgan (19), hayatını kaybetti. Olay sonrası gözaltına alınan genç kızın erkek arkadaşı M.O.Ş. ile M.D., ifadelerinde, 'şeker' diye tabir edilen uyuşturucu maddeden 2'şer tane kullandıklarını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler