Geri Dön
EkonomiAkbank’tan harcamayla faizi yükselen hesap

Akbank’tan harcamayla faizi yükselen hesap

Akbank, birikim yapmak isteyen müşterileri için WinWin Hesap ürününü hayata geçirdi. Akbank Mobil üzerinden WinWin Hesap açan müşteriler artık yaptıkları harcamalar ve ödemelerle mevcut faizlerini yükseltebiliyor. WinWin Hesap sahipleri, vadesiz hesaplarından gerçekleştirdikleri EFT/havale ve banka kartından yaptıkları harcamalarla birikimlerine ek faiz kazanabiliyor.

Akbank’tan harcamayla faizi yükselen hesap

Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, WinWin Hesap sahibi müşterilerin yüzde 16.50 faiz oranından yararlanabildiğini belirtti. Oğuz, “Bu faiz oranını daha da yükseltmek isteyen müşterilerimiz, ay boyunca vadesiz hesaplarından yapacakları ödeme ve banka kartından yapacakları harcama tutarlarına göre, WinWin Hesap ortalama bakiyesi üzerinden bir ek faiz hak ediyor. Faiz oranını yüzde 18’e kadar yükseltmek mümkün oluyor” dedi.

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-5 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler