Akbank

Akbank

Son dakika Akbank haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Akbank gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Akbank haber sayfamızda...

Akbank

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.353 akbank haberi bulunmuştur.
TEGV’e bağışlar ikiye katlanıyor
TEGV’e bağışlar ikiye katlanıyorAkbank, Axess ve Wings müşterilerinin sivil toplum kuruluşlarına bağış yapmasını kolaylaştırmak ve desteklemek amacıyla ‘Yuvarla’ uygulaması ile yeni bir kampanya başlatıyor.
13.04.2021Ekonomi
Banka çalışma saatleri 12 Nisan 2021: Garanti, Ziraat, Akbank, İş, Halkbank, Yapıkredi, Vakıfbank, Denizbank, Finansbank saat kaçta açılıyor, ne zaman kapanıyor?
Banka çalışma saatleri 12 Nisan 2021: Garanti, Ziraat, Akbank, İş, Halkbank, Yapıkredi, Vakıfbank, Denizbank, Finansbank saat kaçta açılıyor, ne zaman kapanıyor? Banka çalışma saatleri merak konusu oldu. Koronavirüs salgınında görülen vaka artışı nedeni ile yeni tedbirler alınıyor. Ramazan ayına yaklaşmakla da beraber yeni karar alan bazı bankalar müşterilerine duyuru yaptı. Vatandaşlar ise tek tek banka çalışma saatlerini araştırmaya başladı. Peki Garanti, Ziraat, Akbank, İş, Halkbank, Yapıkredi, Vakıfbank, Denizbank, Finansbank saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte bugün başlayan yeni mesai saatlerine yönelik duyuru gelen bankalar...
12.04.2021Gündem
675 milyon $’lık güven imzası
675 milyon $’lık güven imzasıAkbank, yenilediği sendikasyon kredisi ile Türkiye ekonomisine 675 milyon doların üstünde destek sağladı. 367 gün vadeli sendikasyon kredisinin maliyeti Libor + % 2.50 ve Euribor + % 2.25 olarak gerçekleşti. Bankanın sürdürülebilirlik performansı kriterlerini ekleyerek gerçekleştirdiği bu başarılı işlemine 18 ülkeden 35 banka katıldı.
11.04.2021Ekonomi
Akbank sendikasyonunu yeniledi
Akbank sendikasyonunu yenilediAkbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, "Kredimize bankalardan yenileme tutarımızın yaklaşık yüzde 126’sına karşılık gelen 792 milyon dolar tutarında bir talep geldi. Gelen bu güçlü talep sonrası sendikasyon tutarımızı hedeflediğimizin üzerinde, 675 milyon doların üstünde yeniledik." ifadelerine yer verdi.
10.04.2021Uzmanpara
Tüm bankalardaki hesaplara tek yerden takip
Tüm bankalardaki hesaplara tek yerden takipAkbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, açık bankacılık kapsamında Akbank tüzel müşterilerinin tüm bankalardaki hesaplarını tek bir yerden takip edebileceklerini duyurdu.
7.04.2021Ekonomi
Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor? Banka şubeleri hangi saatler arasında hizmert veriyor
Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor? Banka şubeleri hangi saatler arasında hizmert veriyorBankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 58 ilde hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasaklarının sona ermesinin ardından vatandaşlar banka çalışma saatleri konusunda araştırmalarını sıklaştırdı. Bankaların çalışma saatleri her bir banka için farklılık gösterse de mesai başlangıç ve bitiş saatleri arasında büyük değişiklikler yer almıyor. Peki Banka şubeleri saat kaçta açılıyor/kapanıyor? İşte çalışma saatleri...
5.04.2021Ekonomi
17. Akbank Kısa Film Festivali’nde büyük ödül ‘Tapınak’ın oldu
17. Akbank Kısa Film Festivali’nde büyük ödül ‘Tapınak’ın oldu71 ülkeden toplam 2.048 kısa filmin başvurduğu 17. Akbank Kısa Film Festivali yarışma sonuçları açıklandı.
Sanal Pos Nedir, Nasıl Kullanılır? Sanal Pos Nasıl Alınır, Nasıl Kurulur?
Sanal Pos Nedir, Nasıl Kullanılır? Sanal Pos Nasıl Alınır, Nasıl Kurulur?Sanal pos, mağazadan yapılan alışverişlerde kart ile ödeme yapıldığı zaman kullanılan ve POS adı verilen cihazların internet üzerinden kullanım çeşidine POS-VPOS veya sanal pos adı verilir. Sanal POS mantığına bakıldığında mağazada kardı cihaza okutulduğu zaman işlem nasıl gerçekleşiyorsa, online olarak yani internet üzerinden girilmiş olan bilgilerin de kredi ve banka kuruluşundaki hesabından almış olduğu hizmetin ve ürünün bedeli olan para miktarının satıcı kişinin bankasındaki hesabına geçirilmesi olayına dayanır. İşte, merak edilen tüm detaylar.
4.04.2021Eğitim
Akbank’tan harcamayla faizi yükselen hesap
Akbank’tan harcamayla faizi yükselen hesapAkbank, birikim yapmak isteyen müşterileri için WinWin Hesap ürününü hayata geçirdi. Akbank Mobil üzerinden WinWin Hesap açan müşteriler artık yaptıkları harcamalar ve ödemelerle mevcut faizlerini yükseltebiliyor. WinWin Hesap sahipleri, vadesiz hesaplarından gerçekleştirdikleri EFT/havale ve banka kartından yaptıkları harcamalarla birikimlerine ek faiz kazanabiliyor.
2.04.2021Ekonomi
Emekli maaş promosyonu ücretleri 2021! Emekli promosyonları ne zaman verilecek, ne kadar?
Emekli maaş promosyonu ücretleri 2021! Emekli promosyonları ne zaman verilecek, ne kadar?Emekli maaş promosyonu 2021 ücretleri emeklilerin araştırdığı konular arasında yer alıyor. Bankalar emekliler için çeşitli fırsatlar hazırlıyor. Emekliler ise bankların promosyon miktarları ve verilecek tarih ile ilgili gelişmeleri merak ediyor. Peki 2021 emekli maaş promosyon ücretleri ne kadar? Emekli promosyonu ne zaman verilecek?
29.03.2021Ekonomi
ÖSYM son dakika: ALES başvurusu nasıl ve nereden yapılır? Adaylar için son gün...
ÖSYM son dakika: ALES başvurusu nasıl ve nereden yapılır? Adaylar için son gün...ALES başvuruları için son gün. 12 Mart tarihinde başlayan ALES başvuruları bugün sona eriyor. Peki, ALES başvurusu nasıl yapılır? ÖSYM AİS aracılığıyla yapılan ALES için başvuru ücreti ne kadar? İşte ALES başvuruları ile ilgili ayrıntılar.
22.03.2021Gündem
Akbank Kısa Film Festivali başlıyor
Akbank Kısa Film Festivali başlıyorTürkiye’deki en önemli kısa film Akbank Kısa Film Festivali, yarından itibaren, bu yıl çevrimiçi olarak gerçekleştiriliyor.
21.03.2021Kültür Sanat
Esnafa 3 ay POS desteği
Esnafa 3 ay POS desteğiCebe POS ürünü kapsamında çeşitli illerdeki esnaf odaları ve noter odaları ile işbirliğine giden Akbank, mart sonuna kadar Cebe POS’a başvuran işletmelere 3 ay boyunca ücretsiz Cebe POS sunacak.
19.03.2021Ekonomi
Konut kredisi faiz oranları
Konut kredisi faiz oranlarıHayalinizdeki eve kavuşmak için konut kredisine başvurmaya karar verdiniz. Hangi bankaya başvuracağınızı belirleyen en önemli etkenlerden bir tanesi de faiz oranları. Gelin 2021 yılı için bankaların konut kredisi faiz oranlarına ve ödeme planlarına birlikte bakalım.
18.03.2021Emlak
Sabancı’dan çalışana 200 milyonluk yatırım
Sabancı’dan çalışana 200 milyonluk yatırım Sabancı Topluluğu beyaz ve gri yakalı personelin dörtte üçünün uzaktan ve esnek çalışmasını sürekli kılacak. Bu çerçevede çalışanlar için 200 milyon liralık yatırım yapılacak
18.03.2021Ekonomi
2021 ALES başvurusu devam ediyor? ALES başvurusu nereden ve nasıl yapılır?
2021 ALES başvurusu devam ediyor? ALES başvurusu nereden ve nasıl yapılır?ALES başvurusu devam ediyor. 12 Mart tarihinde başlayan ALES başvuruları ne zaman sona erecek? Adaylar başvurularını ÖSYM AİS ekranından gerçekleştiriyor. Peki, ALES başvuru ücreti ne kadar? İşte ALES sınav tarihi ve başvurular ile ilgili merak edilenler.
18.03.2021Gündem
17. Akbank Kısa Film Festivali başlıyor
17. Akbank Kısa Film Festivali başlıyorAkbank Kısa Film Festivali, sinema sanatı için kısa filmin öncü rolünün bilinciyle, bu alanda bir platform oluşturmak üzere 22 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında 17. kez düzenlenecek. Festivalde tüm etkinlikler sinemaseverlerle çevrimiçi olarak buluşacak.
17.03.2021Kültür Sanat
YKS geç başvuru nasıl yapılır? İşte 2021 YKS geç başvuru ücreti
YKS geç başvuru nasıl yapılır? İşte 2021 YKS geç başvuru ücretiYKS 2021 için geri sayım sürerken geç başvuru tarihi de geldi. ÖSYM tarafından başvuruları alınan ve sürecin sona ermesiyle başvurusunu gerçekleştiremeyen adaylar için geç başvuru süreci başlıyor. Peki, YKS geç başvuru ücreti ne kadar? YKS geç başvurusu nereden yapılır?
17.03.2021Gündem
Contemporary İstanbul sanatseverler ile mayıs ayında buluşuyor!
Contemporary İstanbul sanatseverler ile mayıs ayında buluşuyor!Akbank ana sponsorluğunda 15. edisyonunu gerçekleştirecek Contemporary İstanbul, çağdaş sanat pazarını desteklemek amacıyla 4-5 Mayıs VIP Ön İzleme ve 6-9 Mayıs 2021 tarihleri arasında Genel Ziyaret günleri ile Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Rumeli Salonları’nda Türkiye’nin önde gelen galerilerini bir araya getiriyor.
15.03.2021Vitrin
Contemporary Istanbul mayıs ayında
Contemporary Istanbul mayıs ayındaAkbank ana sponsorluğunda 15. edisyonu gerçekleştirilecek Contemporary Istanbul, çağdaş sanat pazarını desteklemek amacıyla 4-5 Mayıs VIP Ön İzleme ve 6-9 Mayıs  arasında ‘Genel Ziyaret’ günleriyle Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Rumeli Salonları’nda Türkiye’nin önde gelen galerilerini bir araya getirecek.
15.03.2021Kültür Sanat
ALES başvuru ekranı | ALES/1 başvuru ücreti ne kadar?
ALES başvuru ekranı | ALES/1 başvuru ücreti ne kadar?ALES başvuruları başladı. 12 Mart itibariyle başlayan ALES/1 başvuruları için adaylar ÖSYM giriş yapıyor. Peki, ALES başvurusu nasıl yapılır? 2021 ALES ne zaman yapılacak? İşte ÖSYM tarafından yapılan duyuruya göre ALES başvuru detayları.
12.03.2021Gündem
YKS geç başvuru tarihi belli oldu! İşte YKS geç başvuru ücreti ve sınav tarihleri
YKS geç başvuru tarihi belli oldu! İşte YKS geç başvuru ücreti ve sınav tarihleriYKS başvurularının sona ermesinin ardından başvuru işlemlerini yapamayan adaylar geç başvuru tarihini merak ediyor. Peki, YKS geç başvuruları ne zaman yapılacak? Geç başvuru ücreti ne kadar? 2021 YKS tarihleri.
11.03.2021Gündem
Visa tüm Avrupa’da da küçük işletmelerin ivme kazanması için çalışıyor
Visa tüm Avrupa’da da küçük işletmelerin ivme kazanması için çalışıyorCovid-19 sürecinde ekonomik iyileşmeyi destekleyen Visa, Avrupa çapında sekiz milyon küçük işletmenin dijital ticarete uyum sağlaması ve avantajlarından faydalanması için iş ortaklarıyla birlikte geniş çaplı projeler hayata geçiriyor.
10.03.2021Vitrin
Akbank cinsiyet eşitliğinde ilk 5’te
Akbank cinsiyet eşitliğinde ilk 5’teKüresel finans piyasalarındaki en iyi politika ve uygulamaları teşvik etmek amacıyla kurulan Official Monetary and Financial Institutions Forum (OMFIF), uluslararası düzeyde önemli bir referans noktası olarak kabul edilen “Gender Balance Index  Cinsiyet Dengesi Endeksi” araştırmasının 2021 sonuçlarını açıkladı. Bu yıl dünyanın öncü bankalarının da dahil edildiği endekste Akbank bankalar arasında ilk 5’te yer alırken, gelişmekte olan piyasaların en iyisi seçildi.
9.03.2021Ekonomi
2021 YKS geç başvuru ücreti ne kadar? YKS geç başvuru tarihleri...
2021 YKS geç başvuru ücreti ne kadar? YKS geç başvuru tarihleri...YKS başvuruları sona erdi. 26 Haziran tarihinde yapılacak olan 2021 YKS için geri sayım sürerken başvuru tarihleri arasında başvuru işlemlerini gerçekleştiremeyen adaylar geç başvuru tarihini araştırıyor. Peki, YKS geç başvuru ücreti ne kadar? Ücretler ne zaman yatırılacak? İşte YKS geç başvuru ile ilgili merak edilenler.
6.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

akbankösymalesales başvuruyks

Akbank ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.