Akbank

Akbank

Son dakika Akbank haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Akbank gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Akbank haber sayfamızda...

Akbank

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.728 akbank haberi bulunmuştur.
UniChallenge+ 10. yaşını kutluyor
UniChallenge+ 10. yaşını kutluyor İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB) VE Akbank bu yıl 10. kez gerçekleşecek UniChallenge+ ile üniversitelileri dijital reklamcılık endüstrisine dair yetkinlikler kazanmaya ve kariyer fırsatlarıyla buluşmaya davet etti. Son başvuru tarihi 31 Mayıs olan programda geçen yıl olduğu gibi deprem bölgesinden yapılan başvurular için özel bir kontenjan ayrılacağı duyuruldu.
14.05.2024 Eğitim
‘Yapay zeka ve otomasyon gücünü birleştiriyoruz’
‘Yapay zeka ve otomasyon gücünü birleştiriyoruz’ Kurumsal otomasyon ve yapay zeka yazılım şirketi UiPath, Türkiye’deki müşterilerini temsil eden 400’ün üzerinde üst düzey yöneticinin katıldığı Yapay Zeka Destekli Otomasyon Zirvesi’ne İstanbul’da ev sahipliği yaptı.
12.05.2024 Ekonomi
EMEKLİ PROMOSYONU 2024 Tutarları 👴🧓En yüksek promosyon veren bankalar hangileri (kamu - özel)? Banka promosyonu: Ziraat, Yapı Kredi, Garanti, Akbank...
EMEKLİ PROMOSYONU 2024 Tutarları 👴🧓En yüksek promosyon veren bankalar hangileri (kamu - özel)? Banka promosyonu: Ziraat, Yapı Kredi, Garanti, Akbank... Emekli banka promosyonu tutarları, yeni döneme girerken gündemde! Kamu ve özel bankalarda emekli promosyon miktarları milyonlarca emekli tarafından araşırılıyor. Kamu bankalarında bu sene 8 bin TL'den başlayan emekli promoyonu ödemelerinde üst sınır 15 bin TL'ye kadar çıkıyor. Peki, hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? İşte, en yüksek banka promosyonu veren banka...
11.05.2024 Bilgi Rehberi
Gönüllüye yatırımın sosyal değeri 4 kat
Gönüllüye yatırımın sosyal değeri 4 kat “Şehrin İyi Hali” etkinliklerinin dokuzuncu yılında 22 bin gönüllü gence ulaştıklarını belirten Akbank Marka ve İletişim Başkanı Beril Alakoç, “Yaptığımız her 1 TL’lik yatırıma karşılık 4.38 TL’lik sosyal değer yarattık” dedi.
11.05.2024 Ekonomi
Emekli promosyonları daha da artar mı? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka
Emekli promosyonları daha da artar mı? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka Milyonlarca emeklinin gözü kulağı yeni dönem zam oranlarına çevrildi. Temmuz ayında açıklanacak olan haziran ayı enflasyon rakamlarının ardından emekliler için zam oranı da netleşmiş olacak. Peki emekli maaşlarında yaşanacak bir artış sonrasında bu promosyonlara da yansır mı? Promosyon anlaşması yapmak isteyenler emekliler daha yüksek ödeme almak için temmuz ayını beklemeli mi? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka...
8.05.2024 Ekonomi
Kadın ihracatçılara finansman desteği
Kadın ihracatçılara finansman desteği Kadın girişimcilerin rekabet gücünü artırmak ve ihracat ailesine yeni firmalar kazandırmak için Türk Eximbank, İhracatı Geliştirme (İGE) A.Ş. ve Türk Standartları Enstitüsü temsilcilerinin katılımlarıyla 8 Mart’ta kamuoyu ile paylaşılan “İhracatta Kadını Destekleme Paketi” kapsamındaki çalışmalar devam ediyor.
8.05.2024 Ekonomi
ALTINAY SAVUNMA HALKA ARZ ne zaman, hangi bankalarda var? Altınay Savunma Teknolojileri halka arzı kaç lot veriyor, katılım endeksine uygun mu?
ALTINAY SAVUNMA HALKA ARZ ne zaman, hangi bankalarda var? Altınay Savunma Teknolojileri halka arzı kaç lot veriyor, katılım endeksine uygun mu? Altınay Savunma Teknolojileri halka arz oluyor. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından halka arzı onaylanan Altınay Savunma şirketi katılım endeksine uygun mu? Altınay Savunma Teknolojileri A.Ş. halka arz tarihi ne zaman? Katılım endeksine uygun mu, hangi bankalarda var?
4.05.2024 Bilgi Rehberi
LİLA KAĞIT (LILAK) halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanır? Lila Kağıt hisse fiyatı ne kadar, kaç lot verir, hangi bankalarda var, ne zaman işlem görecek?
LİLA KAĞIT (LILAK) halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanır? Lila Kağıt hisse fiyatı ne kadar, kaç lot verir, hangi bankalarda var, ne zaman işlem görecek? Lila Kağıt halka arz sonuçları bekleniyor. Halka arz takvimine eklenen Lila Kâğıt, 30 Nisan'da talep toplamaya başladı. Lila Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. halka arz sonuçlarının açıklanmasının ardından Borsa'da işlem görmeye başlayacak. BİST kodu LILAK olarak belirlenen firma 120 milyon lot dağıtacak. Bu noktada "Lila Kağıt halka arz sonuçları açıklandı mı, kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?" soruları gündemde. İşte, Lila Kâğıt hisse fiyatı, talep toplama tarihleri ve hissenin satıldığı bankalar...
3.05.2024 Bilgi Rehberi
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su İş dünyasında yaşanan hızlı değişim ve dönüşüm, CFO'ları (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı / Finans Direktörü) organizasyonların karar süreçlerinin merkezi figürleri haline getirdi...
2.05.2024 Milliyet Executive
İlk çeyrek net kârı 13.1 milyar
İlk çeyrek net kârı 13.1 milyar Akbank, net karının yılın ilk çeyreğinde, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 23 artışla 13.1 milyar lira olduğunu açıkladı.
2.05.2024 Ekonomi
Sürdürülebilir finansmanda dört ödül aldı
Sürdürülebilir finansmanda dört ödül aldı Akbank, sürdürülebilir finansman alanında bankaların performansının değerlendirildiği Global Finance Sustainable Finance Awards’ta dört ödüle layık görüldü.
25.04.2024 Ekonomi
Temassız ödeme sınırını genişletti
Temassız ödeme sınırını genişletti Akbanklılar artık, temassız ödemelerini Samsung akıllı saatlerinden yapabilecekler.
23.04.2024 Ekonomi
600 milyon dolarlık ‘güven’ imzası atıldı
600 milyon dolarlık ‘güven’ imzası atıldı Akbank sürdürülebilirlik temalı sendikasyon kredisini rekor taleple yeniledi. Toplam 20 ülkeden 45 bankanın katılımıyla yenilenen sendikasyon kredisiyle Türk ekonomisine 600 milyon dolar destek sağlandı.
18.04.2024 Ekonomi
Sendikasyon kredisine rekor talep
Sendikasyon kredisine rekor talep Akbank yenilediği sendikasyon kredisiyle Türk ekonomisine 600 milyon Dolar destek sağladı.
17.04.2024 Ekonomi
BUGÜN BANKALAR AREFE GÜNÜ AÇIK MI? İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti, Akbank, QNB Finansbank 9 Nisan (Yarın) açık olacak mı?
BUGÜN BANKALAR AREFE GÜNÜ AÇIK MI? İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti, Akbank, QNB Finansbank 9 Nisan (Yarın) açık olacak mı? Bayram tatili, Cuma mesai bitimi ile birlikte başladı. Yüz binlerce kişi bulundukları kentlerden memleketlerine doğru yola çıktı. Yeni haftanın ilk gününde banka şubelerinde işlemleri olan vatandaşlar bankalar bugün açık mı sorusuna yanıt arıyor. Peki 8-9 Nisan Banka şubeleri bugün ve Arefe günü açık olacak mı?
9.04.2024 Bilgi Rehberi
Milyonlarca emekliyi ilgilendiriyor: Promosyon ödemeleri 20 bin TL'yi aşar mı? İşte cevabı
Milyonlarca emekliyi ilgilendiriyor: Promosyon ödemeleri 20 bin TL'yi aşar mı? İşte cevabı Emekli maaş promosyonundan faydalanmak isteyenler bankaların kampanyalarını araştırıyor. En yüksek promosyonu hangi banka veriyor? Promosyon ödemleri 20 bin lirayı aşar mı? İşte detaylar...
8.04.2024 Ekonomi
‘Oynadığım rollerle kendimi keşfettim’
‘Oynadığım rollerle kendimi keşfettim’ 20 yıldır hayat verdiği karakterlerle oyunculukta yeni bir hikâye yazan Gökçe Bahadır ile oyunculuk üstüne konuştuk. Bahadır, “Oynadığım rollerle kendimi tanıdım, bu rollerle kendimi keşfettim. Yargısız bir yerde kalmanın önemi çok büyük” diyor.
7.04.2024 Kültür Sanat
Mehmet Günsür: Yeni jenerasyon pabucumuzu dama atar!
Mehmet Günsür: Yeni jenerasyon pabucumuzu dama atar! 'Beyaz Gelincik', 'Bıçak Sırtı', 'Fi', 'Unutursam Fısılda' ve Atiye' gibi projelerde yer alan Mehmet Günsür, 'Muhteşem Yüzyıl'ın Şehzate Mustafa'sı olarak hafızalara kazındı. 20. Akbank Kısa Film Festivali seçici jürisinde yer alan oyuncu, 'yakışıklılık' konusunda dikkat çeken bir açıklamada bulundu.
6.04.2024 Cadde
Kısalarda zaferi ‘Evcil’ kazandı
Kısalarda zaferi ‘Evcil’ kazandı 20. Akbank Kısa Film Festivali sona ererken yarışma sonuçları da açıklandı.
6.04.2024 Kültür Sanat
2024 EMEKLİ PROMOSYON TUTARLARI GÜNCEL SON DURUM: 📍 En yüksek emekli promosyonu veren bankalar! Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor?
2024 EMEKLİ PROMOSYON TUTARLARI GÜNCEL SON DURUM: 📍 En yüksek emekli promosyonu veren bankalar! Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? Emekli promosyonu tutarlarındaki değişimin açıklanmasıyla beraber bankaların verdiği promosyon tutarları merak ediliyor. Emekli promosyonu, emekli maaşına ve bankaların kampanyalarına gör değişkenlik gösteriyor. Ziraat Bankası, Garanti, Akbank ve diğer bankaların emekli promosyonları merak konusu. Peki 2024'te hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor?
5.04.2024 Bilgi Rehberi
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri Teknolojinin iş hayatına olan etkisinin ve dijital dönüşüm çalışmalarının zirveye çıktığı 'yapay zeka çağı'nda teknoloji liderleri şirketleri geleceğe taşıyor...
15.04.2024 Milliyet Executive
EMEKLİ PROMOSYON GÜNCEL TUTARLARI 2024 (Akbank, Garanti, Ziraat Bankası) | Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar!
EMEKLİ PROMOSYON GÜNCEL TUTARLARI 2024 (Akbank, Garanti, Ziraat Bankası) | Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar! Emekli promosyonu son durumu ile ilgili detaylar merak ediliyor. Emekli maaş promosyonlarının 8-12 bin TL arasına çıkarıldığı duyuruldu. Kamu bankalarından sonra özel bankalar da yeni promosyon tutarlarına geçiyor. Peki hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? İşte Akbank, Garanti, Ziraat Bankası ve diğer bankaların emekli promosyon tutarları...
4.04.2024 Bilgi Rehberi
2024 emekli promosyon tutarları açıklandı
2024 emekli promosyon tutarları açıklandı Emekli banka promosyonları için yapılan SGK anlaşmasından sonra bankalar arasında rekabet başladı. Emekli aylığına göre değişen promosyonlar 8 bin-15 bin lira arasında hesaplanıyor. Emekliler bankaya gitmeden, mobil bankacılık üzerinden promosyon için başvurabiliyor.
3.04.2024 Ekonomi
Mobilden dijital portföy yönetimi hizmeti sundu
Mobilden dijital portföy yönetimi hizmeti sundu Akbank, Ak Portföy iş birliğiyle Türkiye’nin mobil bankacılık üzerinden sunulan ilk Dijital Portföy Yönetimi hizmetini hayata geçirdiğini duyurdu. Akbank’tan konuyla ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler paylaşıldı:
3.04.2024 Ekonomi
Gökçe’nin günlük düzeni
Gökçe’nin günlük düzeni Gökçe Bahadır, güne hazırlık sürecini anlattı.
3.04.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Akbank ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.