Geri Dön

Allianz çocukları harekete geçirdi

Allianz Türkiye, çocukların hareket ve spor yoluyla sağlıklı büyümelerine katkı sağlamayı hedefleyen sosyal sorumluluk programı Allianz Motto Hareket kapsamında, Kadıköy Belediyesi desteğiyle Kalamış Spor Merkezi’nde bir şenlik düzenledi.

Allianz çocukları harekete geçirdi

Spor ve sağlıklı yaşam kültürünün yaygınlaşmasına katkıda bulunmayı amaçlayan şenliğe, yaşları 4 ile 12 arasında değişen yaklaşık 500 çocuk katılım gösterdi. 7-12 yaş arasındaki çocuklar atletizm etkinliğine katılırken, 4-6 yaş arasındaki çocuklar ise, gönüllüler tarafından hareket edecekleri farklı aktivitelere yönlendirildi.

Allianz Türkiye İcra Kurulu Başkanı Tolga Gürkan, “Dünya Sağlık Örgütü’ne göre çocukların her gün 60 dakika fiziksel aktivite yapması şart. Motto Hareket’le spor ve sağlıklı yaşam kültürünün yaygınlaşması için çaba gösteriyoruz” dedi.

Kocaeli'nde kaybolan doktorun son görüntüleri ortaya çıktıKocaeli’de 2 gündür kendisinden haber alınamayan doktorun, evinden çıktıktan sonra marketten alışveriş yaptığı anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Bölgede yapılan arama çalışmaları ise sonlandırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber