Geri Dön

Altın'da yükseliş trendi sürüyor! 21 Ocak Gram, Çeyrek, Yarım ve tam altın fiyatları...

Altın fiyatlarında yaşanan düşüş trendi yeni hafta ile birlikte yükselişe geçti. ABD-İran arasında yaşanan gerilimin ardından 24 ayar külçe altının gramı 310 lira seviyelerini test etmiş. Yaşanan gerilimin sona ermesinin ardından geçtiğimiz hafta içerisinde altın fiyatları 292 lira seviyelerine kadar gerilemişti. Haftanın ilk işlem gününde gram altın 0,78 artışla günü 297,10 liradan tamamladı. Peki Çeyrek altın fiyatlarında son durum ne?

Altın'da yükseliş trendi sürüyor! 21 Ocak Gram, Çeyrek, Yarım ve tam altın fiyatları...

Altın fiyatlarında değişim yaşanmaya devam ediyor. Gram, Çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları yatırımcısı tarafından araştırılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta altın fiyatlarında yaşanan düşüş trendi yeni haftaya girilmesi ile birlikte yükselişe geçti. Altının gramı dün günü 0,78 artışla 297,10 liradan tamamladı. Altın fiyatlarının yeniden yukarı yönde seyrini değişmesi Libya'da yaşanan gerilim ve ABD-İran arasında süren gerilimin sözlü bir şekilde devam etmesi güvenli liman altına olan eğilimi arttırıyor. Peki altın fiyatlarında son durum ne?

Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı dün günü yüzde 0,78 artışla 297,10 liradan tamamladı.

İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 483,00 lira, Cumhuriyet altını 1.978,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise bir önceki kapanışa göre yüzde 0,78 yükselişle 297,10 liradan işlem gördü.

GRAM ALTIN NE KADAR?

Gram altın 297,91 liradan işlem görüyor,

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın 487,70 liradan Kapalıçarşı'da işlem görüyor.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Yarım altın 975,80 liradan işlem görüyor

TAM ALTIN NE KADAR?

Tam altın 1.944,10 liradan Kapalıçarşı'da işlem görüyor.

 

Dünya bu haberle çalkalanıyor! Koronavirüs salgınında can kaybı 3 bine yaklaştıİran'ın yarı resmi haber ajansı İLNA'ya göre, İran Sağlık Bakanı Yardımcısı'na yapılan virüs testi pozitif çıktı. Dünya, bakan yardımcısının dünkü basın toplantısında terlediği görüntüleri konuşuyor. Bakan Yardımcısı İraj Harirçi birkaç gün önce çektiği bir başka videoda ise, "Koronavirüsü yeneceğiz" diyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber