Kapalıçarşı

Kapalıçarşı

Son dakika kapalıçarşı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kapalıçarşı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kapalıçarşı haber sayfamızda...

Kapalıçarşı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.857 kapalicarsi haberi bulunmuştur.
Altın fiyatları son durum! 25 Eylül çeyrek altın, gram altın fiyatları ne kadar?
Altın fiyatları son durum! 25 Eylül çeyrek altın, gram altın fiyatları ne kadar?Kapalıçarşı'da altın fiyatları ne kadardan işlem görüyor? 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı bu hafta yüzde 2.26 kazançla 497 lira ile haftayı kapattı. Peki, çeyrek, yarım, tam altın fiyatı ne kadar oldu? İşte 25 Eylül altın fiyatlarında son durum.
25.09.2021Ekonomi
Hafta sonu için İstanbul'da en ideal rotalar
Hafta sonu için İstanbul'da en ideal rotalarYaz sıcaklarının etkisini hissettirdiği şu süreçte günlerini İstanbul'da geçirecek olanlar için eve hapsolmadan gezebilecekleri rota arayışları öne çıktı. Polonezköy gibi doğa ile iç içe olunabilecek bir rotanın yanı sıra Kapalıçarşı ya da Galata'da kalabalığa karışıp İstanbul'un tadını çıkarmak isteyenler için en ideal rotaları derledik. İşte yaz sıcağında hafta sonu tatilini İstanbul'da geçirecek olanlar için bu muhteşem kentte görülecek yerler.
25.09.2021Tatil
İşte haftanın kazandıranları
İşte haftanın kazandıranlarıBorsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 2,45 değer kaybetti, altının gram satış fiyatı yüzde 2,26, dolar/TL yüzde 2,65, euro/TL yüzde 2,40 değer kazandı.
25.09.2021Uzmanpara
Moda haftasına özel davet
Moda haftasına özel davetAltınbaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fatoş Altınbaş’ın Kapalıçarşı’nın mücevherat mirasını dünyaya tanıtmak amacıyla için kurduğu Mevaris’in en yeni koleksiyonu ‘High Moon’, Londra Moda Haftası’nda görücüye çıktı.
25.09.2021Cadde
Bu hafta yatırım araçları performansı
Bu hafta yatırım araçları performansıBorsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 2,45 değer kaybetti, altının gram satış fiyatı yüzde 2,26, dolar/TL yüzde 2,65, avro/TL yüzde 2,40 değer kazandı.
24.09.2021Ekonomi
Son dakika haberi | Çeyrek altın kaç TL oldu, Gram altın ne kadar? Güncel altın fiyatları...
Son dakika haberi | Çeyrek altın kaç TL oldu, Gram altın ne kadar? Güncel altın fiyatları...Altın fiyatları dün Merkez Bankası faiz kararı öncesinden 493 lira seviyesinden işlem görüyordu. Kararın açıklanmasının ardından 500 lira seviyesine kadar dayanan gram altın gün içerisinde yakaladığı bu seviyelerde tutunamadı ve bir önceki günkü kapanışta olan rakamın altında günü tamamladı. Altın fiyatlarında yaşanan bu sert dalgalanmaların ardından vatandaşlar Gram altın ne kadar oldu, Çeyrek kaç TL sorularına yanıt aramaya başladı. İşte merak edilen o soruların yanıtları...
24.09.2021Ekonomi
SON DAKİKA: Altın fiyatları FED toplantısı öncesinde yükselişini sürdürüyor! Gram-Çeyrek altın ne kadar oldu?
SON DAKİKA: Altın fiyatları FED toplantısı öncesinde yükselişini sürdürüyor! Gram-Çeyrek altın ne kadar oldu?Altın fiyatlarında yaşanan değişimler yatırımcısı ve vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Yeni haftaya yükseliş trendi ile başlayan gram altın haftanın ilk işlem gününü 490 lira seviyesinde tamamlamasının ardından dün gün içerisinde inişli çıkışlı bir grafik izlemesine rağmen yükselişini sürdürdü. Kapalıçarşıda 24 ayar külçe altının gram fiyatı günü 493 lira seviyesinden tamamladı. Peki Çeyrek altın fiyatlarında son durum ne?
22.09.2021Ekonomi
SON DAKİKA - Altın fiyatları yükselişe geçti! Çeyrek altın kaç lira oldu? Güncel altın fiyatları...
SON DAKİKA - Altın fiyatları yükselişe geçti! Çeyrek altın kaç lira oldu? Güncel altın fiyatları...Altın fiyatları geçtiğimiz haftanın son işlem gününü 486 lira seviyesinde tamamlamasının ardından yeni haftaya yükselişle başladı. Piyasalar bu hafta içerisinde iki kritik toplantıdan çıkacak faiz kararlarına gözünü dikmiş durumda! FED ve Merkez Bankası toplantılarından çıkacak olan karar belirsizlik ortamının yeniden şekillenmesine ve piyasaların rahatlamasına yol açacak. Gram altın haftanın ilk işlem gününde an itibariyle 490 lira seviyesinden tamamladı. İşte 21 Eylül güncel altın fiyatları canlı takip ekranı...
21.09.2021Ekonomi
İşte haftanın kazandıranları
İşte haftanın kazandıranlarıBorsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 1,34 değer kaybetti, altının gram satış fiyatı yüzde 0,16, dolar/TL yüzde 2,47, euro/TL yüzde 1,68 değer kazandı.
18.09.2021Uzmanpara
Eğitim-sanayi iş birliğiyle kuyumcuların ustalık belgesi alması kolaylaşacak
Eğitim-sanayi iş birliğiyle kuyumcuların ustalık belgesi alması kolaylaşacakİstanbul Kuyumcular Odası (İKO) Başkanı Mustafa Atayık, meslek odası olarak yetki belgesi sürecini hızlandırmak ve meslektaşlarına ustalık belgesinin hızlı bir şekilde verilmesini sağlamak amacıyla Muhsin Ertuğrul Mesleki Eğitim Merkezi (MEM) ile iş birliği protokolü imzaladıklarını bildirdi.
15.09.2021Ekonomi
Bu hafta döviz kazandırdı
Bu hafta döviz kazandırdıBorsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 2,04, altının gram satış fiyatı yüzde 0,37 değer kaybetti, dolar/TL yüzde 1,52, euro/TL yüzde 1,04 değer kazandı.
11.09.2021Uzmanpara
Bu hafta yatırım araçları performansı
Bu hafta yatırım araçları performansıBorsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 2,04, altının gram satış fiyatı yüzde 0,37 değer kaybetti, dolar/TL yüzde 1,52, avro/TL yüzde 1,04 değer kazandı.
10.09.2021Ekonomi
Kritik veri sonrası altın tırmanışa geçti
Kritik veri sonrası altın tırmanışa geçtiBu hafta genel itibarıyla sakin seyreden ons altın ABD’den gelen istihdam verilerinin ardından tırmanışa geçti. Ons altındaki fiyat hareketlerine paralel olarak gram altın da yükseliş kaydederken bu hafta dolar ve euro ise değer kaybetti.
5.09.2021Uzmanpara
İşte haftanın kazandıranları
İşte haftanın kazandıranlarıBorsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 0,72, altının gram satış fiyatı yüzde 0,37 değer kazandı, dolar/TL yüzde 0,86, euro/TL yüzde 0,12 değer kaybetti.
4.09.2021Uzmanpara
Bu hafta yatırım araçları performansı
Bu hafta yatırım araçları performansıBorsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 0,72, altının gram satış fiyatı yüzde 0,37 değer kazandı, dolar/TL yüzde 0,86, avro/TL yüzde 0,12 değer kaybetti.
3.09.2021Ekonomi
Son dakika: Gram altın yükselişini sürdürüyor! Çeyrek altın kaç lira oldu? Güncel altın fiyatları...
Son dakika: Gram altın yükselişini sürdürüyor! Çeyrek altın kaç lira oldu? Güncel altın fiyatları...Altın fiyatlarında yaşanan değişimler hem yatırımcısı hem de vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İstanbul Kapalıçarşıda 24 ayar külçe altının gramı dün günü 485 lira seviyesinde tamamlamasının ardından Borsa İstanbul'un işleme kapalı olduğu hafta sonu günlerinde yükselişini sürdürüyor. Peki Çeyrek altın fiyatlarında son durum ne? İşte güncel altın fiyatları canlı takip ekranı...
28.08.2021Ekonomi
İşte haftanın kazandıranı
İşte haftanın kazandıranıBorsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 0,21, dolar/TL yüzde 0,47, euro/TL yüzde 1,35 değer kaybetti, altının gram satış fiyatı yüzde 0,04 değer kazandı.
21.08.2021Uzmanpara
Bu hafta yatırım araçları performansı
Bu hafta yatırım araçları performansıBorsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 0,21, dolar/TL yüzde 0,47, avro/TL yüzde 1,35 değer kaybetti, altının gram satış fiyatı yüzde 0,04 değer kazandı.
20.08.2021Ekonomi
Startup’lara yatırım yağmuru
Startup’lara yatırım yağmuruTürk startup’lara yatırım sürüyor. E-ticaret markaları yatırım şirketi RubiBrands sektöre girdi.
20.08.2021Ekonomi
Bu hafta döviz ve altın kaybettirdi
Bu hafta döviz ve altın kaybettirdiBorsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 0,90 değer kazanırken, altının gram satış fiyatı yüzde 0,57, dolar/TL yüzde 1,01, euro/TL yüzde 0,99 değer kaybetti.
14.08.2021Uzmanpara
Son dakika: Altın fiyatları yükselişte! Gram-Çeyrek-Yarım ve Tam altın alış ve satış fiyatları...
Son dakika: Altın fiyatları yükselişte! Gram-Çeyrek-Yarım ve Tam altın alış ve satış fiyatları...Altın fiyatlarında yaşanan düşüş devam ediyor. Dün kapanışta 24 ayar küleç altının gramı 0,58 azalışla günü 481,20 TL'den tamamladı. Altın fiyatlarında yaşanan değişimleri yakından takip eden vatandaşlar gram ve çeyrek altın fiyatlarında son durumu merak ediyor. Peki Gram ve Çeyrek altın kaç TL'den işlem görüyor?
13.08.2021Ekonomi
Kuyumcuyu soydu, kaçarken polis yakaladı
Kuyumcuyu soydu, kaçarken polis yakaladıElazığ'da, kuyumcuya girip silah zoruyla bir miktar altın ve para alarak kaçan şüpheli, polis tarafından yakalandı.
13.08.2021Gündem
Kapalıçarşı'da yangın paniği
Kapalıçarşı'da yangın paniği500 yıllık Tarihi Kapalıçarşı'nın Mahmutpaşa Caddesi tarafındaki girişindeki bir dükkanda yangın çıktı. Klimanın neden olduğu belirtilen yangın nedeniyle çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yükselen dumanlar paniğe neden olurken yangının kısa sürede söndürüldüğü öğrenildi.
9.08.2021Haberler
Son dakika... Kapalıçarşı'da yangın paniği!
Son dakika... Kapalıçarşı'da yangın paniği!Gelen son dakika haberine göre; Tarihi Kapalıçarşı'nın Mahmutpaşa Caddesi tarafındaki girişindeki bir iş yerinin klimasında çıkan yangın paniğe neden oldu.
9.08.2021Gündem
İşte haftanın kazandıranları
İşte haftanın kazandıranlarıBorsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 3,00, dolar/TL yüzde 2,51, euro/TL yüzde 1,64 değer kazanırken, altının gram satış fiyatı yüzde 0,89 değer kaybetti.
7.08.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

altındolarkapalıçarşıeuroaltın fiyatları

Kapalıçarşı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.