Geri Dön
EkonomiBAR coin nedir? FC Barcelona Fan Token (BAR) Binance'da listelendi

BAR coin nedir? FC Barcelona Fan Token (BAR) Binance'da listelendi

BAR coin nedir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. ERC-20 tabanlı olan BAR coin Chiliz (CHZ) altyapısıyla çalışmaktadır. BAR coin tüm taraftar token'ları gibi kulüp ile iletişim kurma kulüp kararlarında söz hakkı olabilme gibi imkanlar tanıyor. Binance'da listeleneceği duyurulan BAR coin konusunda araştırmalar devam ediyor. İşte merak edilen detaylar...

BAR coin nedir? FC Barcelona Fan Token (BAR) Binance'da listelendi

BAR coin nedir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. BAR coin'in Binance İnnovation Zone'da listeleyeceğini duyurmasının ardından vatandaşla BAR coin nedir, ne gibi ayrıcalıklar sunar gibi sorulara yanıt aramaya başladı. Chiliz (CHZ) alt yapısı ile çalışan BAR coin hakkında merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz.

BAR COİN NEDİR?

Chiliz ile İspanyol futbol kulübü Barcelona'nın ortaklığı ile ortaya çıkan bir kripto paradır. Haziran 2020'de piyasaya sürüldü. Bar Coin'in arz fiyatı ise 2 euro olarak belirlenmişti. 

BAR COİN BİNANCE'DE LİSTELENDİ

Binance, Chiliz altyapısıyla çalışan BAR Coin'i Innovation Zone'da listeleyeceğini duyurdu. Bunun ardından yüzde 30 indirimli olarak BAR Coin yatırımcılara sunulurken, BNB sahipleri için abonelik TSİ 08.00'de başladı.

Binance kullanıcıları, TSİ 14:00 itibarıyla BAR/BTC, BAR/BUSD ve BAR/USDT pariteleriyle işlem yapmaya başladı.

Fan tokenları nasıl çalışır?

Chiliz ($ CHZ) , Ethereum blok zincirinde chiliZ ve Socios.com platformu için dijital para birimi olarak hizmet veren bir ERC20 yardımcı program belirtecidir. Platformlarını başlatırken, diğer spor blockchain girişimlerinin yanı sıra, yeni bir token kategorisi ortaya çıktı: Taraftar Token. Socios.com platformuna girdikten sonra, henüz açıklanmayan kulüp ortakları, Taraftar Token Teklifi (FTO) olarak adlandırılan bir şeye ev sahipliği yapar.

Taraftarlar, Taraftar Tokenları elde etmek için bir kripto para birimi değişimi yoluyla $ CHZ satın almalıdır . Bir takıma veya kulübe özgü olan bu belirteçler, şifreli bir oylama defterine ve üyelik hakları sahipliğine erişim sağlayan sonlu, dijital bir varlıktır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO'da istikrar mesajıCumhurbaşkanı Erdoğan, "Komşumuz ve müttefikimiz Yunanistan'la diyaloğun canlandırılmasının, ikili meselelerin çözümünün yanında bölgemizin istikrar ve refahına da hizmet ettiğine inanıyorum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler