Geri Dön
EkonomiCacharel ilkbahar-yaz koleksiyonunu açıkladı

Cacharel ilkbahar-yaz koleksiyonunu açıkladı

Cacharel, ilkbahar - yaz koleksiyonunu tanıttı. ‘Uyanış ve s0onsuz yansımalar’ sloganıyla hazırlanan koleksiyon için yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Cacharel ilkbahar-yaz koleksiyonunu açıkladı

“Koleksiyonda günün her anında ritmini ve enerjisini koruyanlar için birçok alternatif yer alıyor. Botanik bahçelerinin yeşili, toprak tonların hakimiyeti, derin maviyle uyumlu desenler Cacharel tasarımında bulunan detayların birer parçası. Sıcak yaz ruhunu hissetmenizi sağlayan renkler arasında camel ve camel rengin ara sıcak tonları, lacivert ve deniz mavisini anımsatan ferah tonlar; yeşil, hâkî tonlar ve somon, kırmızı, beyaz, sarı renkleri geliyor. Farklı renk harmonisi içerisinde bütünlük sunan koleksiyon, yaratıcı çözümlere yenilikçi bir bakış açısı sunabilen centilmenler için hazırlandı.”

Açıklamada daha sonra şu bilgilere yer verildi:

“Aktüel, multifonksiyonel ve özgün tarzlar için farklı kombinler oluşturmaya imkân veren koleksiyonda geometrik dünyanın bir yansıması olan zamansız takım elbiseler, hayatı her haliyle kutlamaya değer bulan şal yakalı smokinler, ikonik tarzlara ve özgüvenli duruşa ilham kaynağı oluyor. Kumaş, desen ve renk bütünlüğü sayesinde tüm ürünleri birbiriyle kolaylıkla eşleşebilen, farklı beden ve desenlerdeki ceket ve pantolonların birlikte kombinlenebildiği mix & match takım elbiseler, kendi stilini özgürce yaşamak isteyen centilmenlere çarpıcı ve enerji dolu bir tarz sunuyor. En uygun bedeni seçebilme imkanı veren koleksiyon, her koşulda hafif, konforlu ve tarz sahibi tercihlerin öncüsü oluyor.”

Mahalleli yasa boğuldu! 64 yıl boyunca muhtarlık yaptıMalazgirt ilçesinde 1957 yılında amcasından devraldığı muhtarlık mührünü 64 yıldır taşıyan Reşit Kardan, hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler