Koleksiyon

Koleksiyon

Son dakika koleksiyon haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan koleksiyon gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan koleksiyon haber sayfamızda...

Koleksiyon

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.551 koleksiyon haberi bulunmuştur.
Dostlar bir arada
Dostlar bir aradaGlobal bir iş dünyası kuruluşu olan Leaders CXO, geleneksel buluşmalarının 13’üncüsünü önceki gün gerçekleştirdi.
8.12.2021Cadde
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
7.12.2021Eğitim
Görkemli davet
Görkemli davetÇırağan Sarayı ve Karaca, uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştıkları özel koleksiyonu tüketicinin beğenisine sundu.
6.12.2021Cadde
Koleksiyon tanıtımı
Koleksiyon tanıtımıKütahya Porselen ve Hande Kazanova iş birliğiyle ‘Herkes kendi hayatının parlayan yıldızıdır’ mottosuyla tasarlanan Cosmic Love koleksiyonu, Pera Palace Hotel’de tanıtıldı.
6.12.2021Cadde
Yıldızlı tanıtım
Yıldızlı tanıtımBeyonce, adidasxIVY PARK’ın HALLS of IVY adlı beşinci ortak koleksiyonu için kamera karşısına geçti.
6.12.2021Cadde
Sandıktan çıktı dünyayı geziyor
Sandıktan çıktı dünyayı geziyorHikayesi bir düğün sandığına uzanan AnatolianCraft, nakış tasarımlı ürünleriyle kültürel mirasımızı tüm dünyaya ulaştırıyor.
5.12.2021Pazar
Koleksiyon kutlaması
Koleksiyon kutlamasıSosyal yaşamın tanınmış simaları, Prada Zorlu Center mağazasında ‘Prada Holiday 2021 Koleksiyonu’nu kutladı.
29.11.2021Cadde
'Doğada olmak besliyor
'Doğada olmak besliyorBursa’nın İznik ilçesindeki doğup büyüdüğü köy evini yenileten Burcu Kara, "İnsanın ruhunu besleyen şeyi bulması çok güzel. Benim de ruhumu doğada olmak besliyor" dedi.
27.11.2021Cadde
Melda Aksu Tasarım Galerisi girişimcilere önderlik ediyor
Melda Aksu Tasarım Galerisi girişimcilere önderlik ediyorYedi yıl önce kurduğu Mel’s Design markasıyla moda dünyasına yeni bir soluk getiren, cemiyet hayatının başarılı isimlerinden dekoratör Melda Aksu; “Melda Aksu Tasarım Galerisi” ile kendi markasını kurmak isteyen girişimci kadınlara da yol gösteriyor
26.11.2021Ege
Klasik araç tutkusuyla 12 yılda 17 araçlık koleksiyon oluşturdu
Klasik araç tutkusuyla 12 yılda 17 araçlık koleksiyon oluşturduGaziantep'te klasik araç tutkunu iş insanı Erdinç Başsimitçi (40), 12 yılda 17 araçlık koleksiyon oluşturdu. Başsimitçi, her gün iş yerinin garajında özenle sakladığı otomobillerin bakımlarını yapıyor.
25.11.2021Haberler
12 yılda 17 tane topladı! Fiyat karşılıkları yok
12 yılda 17 tane topladı! Fiyat karşılıkları yokGaziantep'te klasik araç tutkunu iş insanı Erdinç Başsimitçi (40), 12 yılda 17 araçlık koleksiyon oluşturdu. Başsimitçi, her gün iş yerinin garajında özenle sakladığı otomobillerin bakımlarını yapıyor.
25.11.2021Otomobil
Kalıpları yıkan koleksiyon
Kalıpları yıkan koleksiyonDünyaca ünlü modeller, Wrangler Body Bespoke jean koleksiyonu için kamera karşısına geçip, şu çağrıyı yaptı: “Jeanler sizin kalıbınıza uymalı siz onlara değil!”
25.11.2021Cadde
Yeni yaş kutlaması
Yeni yaş kutlamasıMücevher tasarımcısı ve taş bilimcisi Hanzade Topaloğlu, yeni yaşını Nişantaşı’ndaki sahibi olduğu mücevher mağazasında kutladı.
23.11.2021Cadde
Moda yavaşladı, ya siz?
Moda yavaşladı, ya siz?Artık satın almak out, kiralamak in. Trendler değil, çevre duyarlılığı başı çekiyor. Satın alacaksak bile ikinci el tercihler öne çıkıyor. Modanın ezberlerini bozan bu dönüşümü, sektörün önde gelen isimleri yorumluyor
21.11.2021Pazar
Editör'ün seçtikleri...
Editör'ün seçtikleri...Yeni yıl ışıltısıAtelier Zest, yeni yılın tüm ışıltısını üzerinde hissetmek isteyen kadınlara özel koleksiyon hazırladı...
20.11.2021Cadde
Vestel & Milliyet Sanat Kahve Sohbetlerinde Bu Ay
Vestel & Milliyet Sanat Kahve Sohbetlerinde Bu AyAslında Birce Akalay ile buluşmak için sözleşirken çıkış noktalarımızdan biri kendi tasarımlarından oluşan Birce Fine Jewellery koleksiyonuysa, diğeri de bu sezon kadrosuna katıldığı “Son Yaz” dizisiydi. Kendisini Organize İşler Daire Başkanı Sare olarak izlemek de ilginçti ve ilginç olmaya devam edecekti. Ama istikrar konusunda rakip tanımayan dizi piyasamızın cilvesi, “Son Yaz” sezona başlar başlamaz final kararı aldı. Ama bizim konuşacak konularımız elbette bitmedi. Her şeyden önce 35 yaşında birden derinleşen sularıyla hayat vardı.
19.11.2021Kültür Sanat
Usta ellerdeyken tarihe karışan aletler koleksiyon oldu
Usta ellerdeyken tarihe karışan aletler koleksiyon olduKayseri'de yaşayan İbrahim Nevşehirli, eski ustaların maharetle kullanıp eşyalara şekil verdiği çekiç, örs, testere, tornavida, kumpas, balta, el matkabı ve şakul gibi yaklaşık 2 bin marangoz aletiyle koleksiyon oluşturdu.
19.11.2021Haberler
Moda  dünyasına giriyor
Moda dünyasına giriyorSimge Sağın, moda dünyasına girip kendi adıyla bir koleksiyon hazırlamak istediğini söyledi.
18.11.2021Cadde
Simge'nin hayali moda dünyası
Simge'nin hayali moda dünyasıSon dönemde sahnede giydiği iddialı kıyafetleriyle dikkat çeken popçu Simge Sağın, ileride moda dünyasına girip, kendi adıyla bir koleksiyon hazırlamak istiyor.
17.11.2021Cadde
Oyun geliştiriciler için NFT tabanlı gelir modeli
Oyun geliştiriciler için NFT tabanlı gelir modeliMobil bulut şirketi now.gg’nin Silikon Vadisi’nde geliştirdiği yeni gelir modeliyle, oyun geliştiricilerin kâr marjlarını yüzde 25 artıracak. NFT ticaret hacminin hızla büyüdüğü bir ortamda, geliştiriciler oyunculara NFT ile satın alma ve takas yöntemlerini de sunabilecek.
17.11.2021Teknoloji
Özel koleksiyon
Özel koleksiyon10’uncu yılını kutlayan ANATOLI, cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Sitare Kalyoncuoğlu ile özel bir koleksiyon tasarladı.
17.11.2021Cadde
Paksoy’dan solo sergi
Paksoy’dan solo sergiEdebiyat ve sanat dünyasının tanınmış isimlerinden Gülseli İnal’ın sanata gönül veren kızları Beliz ve Belkız İnal, Teşvikiye’deki BBprojecTT adını verdikleri galerilerini özel bir davetle açtı.
16.11.2021Cadde
Gaziantep’te moda günleri
Gaziantep’te moda günleriMutfağı UNESCO onaylı Gaziantep, Zeugma mozaiklerinin görkemli ortamında, önemli bir moda buluşmasına ev sahipliği yaptı. Amaç bir yarışmayla gündem yaratmaktan ibaret değildi, ileriye yönelik bir bakış açısı söz konusuydu.
14.11.2021Pazar
Kim Kardashian bir dakikada 1 milyon dolar kazandı
Kim Kardashian bir dakikada 1 milyon dolar kazandıDört çocuğunun babası, şarkıcı Kanye West ile boşanma aşamasında olan ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian, giyim markasının çıkardığı yeni koleksiyonunun internet üzerindeki satışlarından bir dakika içerisinde kazandığı para ile şaşırttı.
11.11.2021Cadde
Çevreci mobilya için strateji kurmak şart
Çevreci mobilya için strateji kurmak şartSektörlerde ortak bir hareket sürüyor: Doğa dostu, sürdürülebilir yatırımlar... Geri dönüşüm oranının az olduğu mobilya sektöründe geri dönüşüm ve hammaddelerin yeniden kullanımı için çalışmalar yapılması planlanıyor
9.11.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Koleksiyon ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.