Geri Dön

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 6 Şubat Sayısal Loto'da kazandıran numaralar...

Çılgın Sayısal Loto'da Alp Kırşan sunumuyla canlı yayın çekilişi yapıldı. TV8 ekranından canlı olarak yayınlanan Çılgın Sayısal Loto çekilişi tarihin en yüksek ikramiye tutarına ulaştı. Çılgın Sayısal Loto sonuçlarını haberimizde derledik. Bu akşamın şanslı numaraları 24 - 32 - 33 - 34 - 45 - 61 Joker: 81 oldu.

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 6 Şubat Sayısal Loto'da kazandıran numaralar...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş akşamı gerçekleşti. 

6 ŞUBAT ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı 6 Şubat Sayısal Lotoda kazandıran numaralar...
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı 6 Şubat Sayısal Lotoda kazandıran numaralar...


Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da rekor ikramiye için çekiliş bu akşam 20.45'te TV8'de yayınlandı. Çılgın Sayısal Loto çekilişi Alp Kırşan'ın sunumu ile gerçekleşti. Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına www.millipiyangoonline.com adresinden ulaşabileceksiniz.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ


ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto'yu bayilerin yanı sıra www.millipiyangoonline ve Milli Piyango uygulaması üzerinden online olarak oynayabiliyorsunuz. Çılgın Sayısal Loto'da her kolon için 90 sayı arasından 6 tanesini işaretlemeniz gerekiyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Tehlike giderek artıyor! Kızarmış gıda tüketimine dikkatKızarmış gıda tüketiminin giderek arttığını ve bu yolla oluşan kalp hastalıklarının da yaygınlaştığını belirten Kardiyolog Dr. Rıza Kaya, 'Trans yağlar ve doymuş yağ asitleri, kötü kolestrol dediğimiz, kolestrol düzeyini yükseltiyor. Kızartılmış gıdaların tüketimi, kalp damar hastalıkları, inme, diyabet, hipertansiyon gibi hastalıkların da oranını artırıyor' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber