Alp Kırşan

Alp Kırşan

Son dakika Alp Kırşan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Alp Kırşan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Alp Kırşan haber sayfamızda...

Alp Kırşan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 318 alp kirsan haberi bulunmuştur.
Destek mesajları yağdı
Destek mesajları yağdı8’li final öncesi Karşıyaka’ya sanatçılardan destek geldi. Yeşil kırmızılılar için tek yürek olduklarını belirten sanatçılar, kupaya inandıklarını dile getirdi.
3.05.2021Ege
'Bundan sonra karavan takımı'
'Bundan sonra karavan takımı'Zeynep-Alp Kırşan çifti ile Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, çocuklarıyla karavan tatili yaptıkları anları Instagram hesaplarından paylaştı.
28.04.2021Cadde
‘Bir kamp hikayesi...’
‘Bir kamp hikayesi...’Her fırsatta karavanlarıyla tatile çıkan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çiftine bu defa Alp Kırşan ve ailesi de eşlik etti.
28.04.2021Cadde
10 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları AÇIKLANDI! Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı...
10 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları AÇIKLANDI! Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı...Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'nun dün akşam gerçekleştirilen son çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu. 139 milyon TL'ye yaklaşan rekor ikramiye tutarı ile binlerce vatandaşın umut kapısı olarak gördüğü Çılgın Sayısal Loto'da 6 ve 5+1 bilen çıkmazken 1 talihli 5 bildi. İşte Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı ve kazandıran numaralar...
10.04.2021Ekonomi
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu! 3 Nisan Sayısal Loto sonuçları canlı yayında açıklandı
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu! 3 Nisan Sayısal Loto sonuçları canlı yayında açıklandıÇılgın Sayısal Loto çekilişi canlı yayında yapıldı. Rekor ikramiye tutarı ile binlerce vatandaşın umut kapısı olarak gördüğü Çılgın Sayısal Loto'nun Cumartesi akşamı gerçekleştirilen çekilişi Alp Kırşan'ın sunumu ile TV8 ekranında canlı olarak ekrana geldi. Çılgın Sayısal Loto sonuçlarında kazandıran numaralar 8 - 34 - 39 - 65 - 72 - 73 Joker ise 11 oldu. Devreden büyük ikramiye de 135 Milyon 474 Bin 961 TL oldu.
3.04.2021Ekonomi
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 27 Mart Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 27 Mart Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Cumartesi akşamları TV8 ekranında Alp Kırşan'ın sunumu ile gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto'nun bu akşamki çekilişi tamamlandı. Çekilişin sona ermesinin ardından Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralar vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki Çılgın Sayısal Loto çekilişinde bu akşam hangi numaralar kazandırdı? İşte 27 Mart kazandıran numaralar...
27.03.2021Ekonomi
Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 20 Mart Sayısal loto sonuçları
Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 20 Mart Sayısal loto sonuçlarıÇılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. 20 Mart 2021 Cumartesi günü yapılan çekilişe katılan vatandaşlar sonuçları öğrenmek için harekete geçti. Bugün yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişinde devreden büyük ikramiye 128 Milyon 258 Bin 406 TL oldu. Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu.
20.03.2021Ekonomi
Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 6 Mart Sayısal loto sonuçları...
Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 6 Mart Sayısal loto sonuçları...Çılgın Sayısal Loto çekilişi yapıldı. Haftanın üç günü çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da haftanın son çekilişi bu akşam tamamlandı. 6 Mart Çılgın Sayısal Loto çekilişi Alp Kırşan'ın sunumu ile ekrana geldi, devreden büyük ikramiye 121 Milyon 287 Bin 013 TL oldu. Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar ise 8 - 12 - 20 - 31 - 45 - 87 Joker: 62 olarak açıklandı. İşte kazanan kişi sayısı ve kişi başına düşen ikramiye tutarı...
6.03.2021Ekonomi
Alp Kırşan: Babasının izinden...
Alp Kırşan: Babasının izinden...Oyuncu Zeynep Kırşan ile mutlu bir evlilik sürdüren sunucu Alp Kırşan, sosyal medya hesabından oğlu Efe ile baba-oğul pozunu yayınladı. Kırşan, paylaşımına "Babasının izinden..." notunu düştü.
5.03.2021Cadde
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 27 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 27 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'nun bu haftaki son çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Rekor ikramiye tutarı ile binlerce vatandaşın umut kapısı olarak gördüğü Çılgın Sayısal Loto'nun bu haftaki son çekilişinin ardından oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar araştırmalarına başladı. Peki Çılgın Sayısal Loto'da bu akşam hangi numaralar kazandırdı? İşte 27 Şubat kazandıran numaralar...
27.02.2021Gündem
Alp Kırşan: Gerekirse çocuklarınız için maymun olun!
Alp Kırşan: Gerekirse çocuklarınız için maymun olun!Ünlü isimleri, pandemi sürecinde ev hallerini takipçilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Bu isimlerden biri de sunucu Alp Kırşan oldu. Kırşan, elinde oğullarının oyuncaklarıyla poz verdi.
27.02.2021Cadde
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu! 20 Şubat Sayısal Loto sonuçları sayfası
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu! 20 Şubat Sayısal Loto sonuçları sayfasıÇılgın Sayısal Loto çekilişi canlı yayında yapıldı. 110 milyon TL'yi aşan rekor ikramiyesi ile Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam gerçekleşti. Alp Kırşan'ın sunumu ile yapılan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında hangi numaralar kazandırdı? İşte 20 Şubat 2021 Cumartesi gününe ait Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları...
20.02.2021Ekonomi
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 6 Şubat Sayısal Loto'da kazandıran numaralar...
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 6 Şubat Sayısal Loto'da kazandıran numaralar...Çılgın Sayısal Loto'da Alp Kırşan sunumuyla canlı yayın çekilişi yapıldı. TV8 ekranından canlı olarak yayınlanan Çılgın Sayısal Loto çekilişi tarihin en yüksek ikramiye tutarına ulaştı. Çılgın Sayısal Loto sonuçlarını haberimizde derledik. Bu akşamın şanslı numaraları 24 - 32 - 33 - 34 - 45 - 61 Joker: 81 oldu.
6.02.2021Ekonomi
Alp Kırşan kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? Alp Kırşan'ın eşi kim, kaç çocuğu var?
Alp Kırşan kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? Alp Kırşan'ın eşi kim, kaç çocuğu var? Televizyonun sevilen isimlerinden biri olan Alp Kırşan uzun zaman sonra Çılgın Sayısal Loto çekilişi ile ekrana geliyor. İzleyiciler ise Alp Kırşan hakkında arayışa geçiyor.Alp Kırşan kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? Alp Kırşan'ın eşi kim, kaç çocuğu var? soruları bir anda yoğun ilgi görüyor. İşte Alp Kırşan'ın biyografisi haberimizde...
6.02.2021Cadde
Alp Kırşan: Gözümüz 'tbt' görsün
Alp Kırşan: Gözümüz 'tbt' görsünOyuncu ve sunucu Alp Kırşan, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.
7.01.2021Cadde
Elleri kelepçeli evinde ölü bulunan Ukraynalı kadın, en son yemek siparişi vermiş!
Elleri kelepçeli evinde ölü bulunan Ukraynalı kadın, en son yemek siparişi vermiş!Muğla’nın Bodrum ilçesinde, yalnız yaşadığı evinde elleri arkadan kelepçeli, başına poşet geçirilmiş olarak ölü bulunan ve kapının arkadan kilitli olması nedeniyle intihar ettiği sanılan Ukrayna vatandaşı Kristina Novytska'nın (25), en son yemek siparişi verdiği ortaya çıktı. Novytska'nın sunucu Alp Kırşan ile komşu oldukları öğrenildi.
3.01.2021Gündem
Kan donduran dehşet! Annesi ulaşamayınca ortaya çıktı
Kan donduran dehşet! Annesi ulaşamayınca ortaya çıktıMuğla’nın Bodrum ilçesinde 25 yaşındaki Ukrayna uyruklu Kristina Novytska, evinde elleri kelepçeli başına poşet geçirilmiş halde ölü bulundu.
2.01.2021Gündem
Alp Kırşan'dan Zeynep Kırşan'a: Seni çok seviyorum
Alp Kırşan'dan Zeynep Kırşan'a: Seni çok seviyorumSunucu Alp Kırşan, oyuncu eşi Zeynep Kırşan ile evlilik yıl dönümünü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
15.12.2020Cadde
Alp Kırşan: İyi ki doğdun adamım
Alp Kırşan: İyi ki doğdun adamımAltı sene önce oyuncu Zeynep Kırşan ile evlenen sunucu Alp Kırşan, oğlu Efe'nin yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Kırşan, "Büyük oğlum Efe'nin bugün yaş günü. İyi ki doğdun adamım, iyi ki varsın. Bize yaşattıkların için sana minnettarız. Seni seviyorum oğlum" ifadelerini kullandı.
12.12.2020Cadde
Naifoğlu Holding Class Petrol markasıyla yatırımda gaza bastı
Naifoğlu Holding Class Petrol markasıyla yatırımda gaza bastıYaklaşık 200 milyar liralık büyüklüğü ile ekonominin önemli oyuncularından biri olan akaryakıt sektörü, pandemi sürecini atlattı.
11.10.2020Ekonomi
Zeynep Kırşan: İyi ki seni doğurmuşum
Zeynep Kırşan: İyi ki seni doğurmuşumAltı sene önce sunucu Alp Kırşan ile evlenen oyuncu Zeynep Kırşan, iki yaşına basan oğlu Ata'nın yeni yaşını kutladı. Kırşan, ailece çekilmiş fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.
15.09.2020Cadde
Survivor Murat Ceylan'ın lüks aracı ve tarzı dikkat çekti!
Survivor Murat Ceylan'ın lüks aracı ve tarzı dikkat çekti!Fenomen yarışma 'Survivor'da sunuculuk görevini üstlenen Murat Ceylan, giyim tarzı ve spor otomobili ile adından söz ettirdi.
20.07.2020Cadde
Alp Kırşan: Özel bir gün değil bizim için...
Alp Kırşan: Özel bir gün değil bizim için...Zeynep Kırşan ile mutlu bir hayatı paylaşan sunucu Alp Kırşan, eşi ile aşk pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. Kırşan, fotoğrafına, "Özel bir gün değil bizim için bugün. Birbirimize sevdiğimizi söylemek için zaman fark etmez ki" notunu düştü.
23.06.2020Cadde
Ümit Karan canlı yayında açıkladı: Donla duş alıyoruz
Ümit Karan canlı yayında açıkladı: Donla duş alıyoruzSunucu Saba Tümer ile Instagram'da canlı yayın yapan Galatasaray'ın eski golcüsü Ümit Karan itirafta bulundu...
1.07.2020Magazin
Magazin Haberleri Bülteni (29 Mayıs 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (29 Mayıs 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
29.05.2020Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Alp KırşanÇılgın Sayısal LotoZeynep Kırşançılgın sayısal loto sonuçlarıMilli Piyango Online

Alp Kırşan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.