Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama! 10 Ocak Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama! 10 Ocak Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da yapıldı Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 114 milyon 886 bin 31 TL olarak açıklandı.

Sisal Şans ile en çok kazandıran oyunlardan Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş günü! Sayısal Loto'da 6 bilen büyük ödülü evine götürüyor. Öte yandan SüperStar özelliğiyle de kazandırmaya devam ediyor. İşte, 10 Ocak Sayısal Loto sonucu sorgulama...

10 OCAK ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekilişler ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayımlandı. Kazandıran numaralar; 36-55-60-64-70-86 Joker-44 SüperStar-56 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 115.184.582,38 TL ikramiye devretti. 

Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama 10 Ocak Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar

SÜPERSTAR NEDİR?

SüperStar, Çılgın Sayısal Loto'ya eklenen ve tutturduğun numara sayısına göre değişen oranlarda kazanç miktarını arttıran yeni bir özelliktir. Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz.