Sorgulama

Sorgulama

Son dakika sorgulama haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sorgulama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sorgulama haber sayfamızda...

Sorgulama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.569 sorgulama haberi bulunmuştur.
Kimlik Yenileme 2021: Yeni Nüfus Cüzdanı İçin Gerekli Evraklar ve Kimlik Değiştirme Ücreti
Kimlik Yenileme 2021: Yeni Nüfus Cüzdanı İçin Gerekli Evraklar ve Kimlik Değiştirme ÜcretiKimlik kartı her Tük vatandaşına verilen kişiye özgü resmi kimlik belgesidir. Kanunen herkesin sahip olması gereken kimlik kartları yurt dışında da geçerli olabilmesi ve sorgulama işlemlerinin daha kolay olması için çipli hale geldi. Bu yüzden eski tip nüfus cüzdanını kullananların 2023 yılına kadar kimlikleri yenilemesi gerekir. Yeni kimlik kartı çıkarmak için bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Eski kimliği değiştirmek için öncelikle randevu almak şart. Ardından gerekleri evrakların tamamlaması ve ücretin yatırılması gerekir. Yeni nüfus cüzdanı için gerekli evraklar ve kimlik değiştirme ücreti için Kimlik Yenileme 2021 içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.07.2021Gündem
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.07.2021Oyun
Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! İşte 24 Temmuz Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı...
Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! İşte 24 Temmuz Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı...Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'nun bu hafta içerisindeki son çekilişi bu akşam gerçekleşti. Büyük ikramiyenin 185 milyon TL'yi aştığı Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu. İşte 24 Temmuz Çılgın Sayısal Loto sonuçları...
24.07.2021Ekonomi
Milli Piyango çekilişinde 20 milyon TL kazandıran numaralar belli oldu! 23 Temmuz Milli Piyango sıralı tam liste...
Milli Piyango çekilişinde 20 milyon TL kazandıran numaralar belli oldu! 23 Temmuz Milli Piyango sıralı tam liste...Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı. Bugün gerçekleştirilen çekilişin ardından oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar Milli Piyango Online üzerinden biletlerini sorgulayabiliyor. İşte 23 Temmuz Milli Piyango çekilişinde kazandıran numaralar...
23.07.2021Ekonomi
Aşı randevu alma sayfası! Aşı randevusu nasıl alınır? Telefon numarası  - e Nabız sistemi...
Aşı randevu alma sayfası! Aşı randevusu nasıl alınır? Telefon numarası - e Nabız sistemi...Koronavirüs salgınında 3. doz aşılar da başladı. 18 yaşa kadar inan aşılama sürecinde ise 'aşı randevusu nasıl, nereden alınır?' sorusu öne çıktı. MHRS, e-nabız ve telefon ile aşı randevusu almak mümkün. İşte, aşı randevusu oluşturma ekranı...
22.07.2021Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı! 21 Temmuz Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama...
Şans Topu sonuçları açıklandı! 21 Temmuz Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama...Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 363 bin 567 TL.
21.07.2021Ekonomi
Marketler bayramda açık mı, kapalı mı, çalışıyor mu? ŞOK, A101, BİM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?
Marketler bayramda açık mı, kapalı mı, çalışıyor mu? ŞOK, A101, BİM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?A101 çalışma saatleri araştırılıyor. Bayramda A101, BİM, ŞOK gibi zincir marketlerin çalışıp çalışmadığını merak eden vatandaşlar internette sorgulama yapıyor. Peki, A101 bayramda kapalı mı olacak? İşte market çalışma saatleri.
21.07.2021Gündem
On Numara sonuçları açıklandı! 19 Temmuz On Numara çekiliş sonuçları sorgulama sayfası
On Numara sonuçları açıklandı! 19 Temmuz On Numara çekiliş sonuçları sorgulama sayfasıOn Numara'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. 19 Temmuz 2021 On Numara çekilişinde büyük ikramiye 199 bin 323 TL.
19.07.2021Ekonomi
Süper Loto sonuçları açıklandı! 18 Temmuz Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...
Süper Loto sonuçları açıklandı! 18 Temmuz Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 6 milyon 261 bin 430 TL.
18.07.2021Ekonomi
PTT bayramda çalışıyor mu? 2021 PTT çalışma saatleri: PTT kaçta açılıyor, kaça kadar açık?
PTT bayramda çalışıyor mu? 2021 PTT çalışma saatleri: PTT kaçta açılıyor, kaça kadar açık?PTT çalışma saatleri değişti mi? PTT'nin posta, banka ve kargo hizmetlerinden yararlanacak olan vatandaşlar için PTT çalışma saatlerini derledik. İşte 2021 PTT açılış ve kapanış saatleri
18.07.2021Gündem
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 17 Temmuz Sayısal Loto sonuçları sorgulama sayfası 2021
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 17 Temmuz Sayısal Loto sonuçları sorgulama sayfası 202117 Temmuz 2021 Cumartesi günü yapılan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango Online sitesi üzerinden duyurulan sonuçları yoğun ilgi görüyor. Çılgın Sayısal Loto çekilişinde devreden büyük ikramiye 183 Milyon 824 bin 952 TL oldu. Peki hangi numaralar kazandırdı?
18.07.2021Ekonomi
On Numara sonuçları belli oldu! 16 Temmuz On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...
On Numara sonuçları belli oldu! 16 Temmuz On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...On Numara'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. 16 Temmuz 2021 On Numara çekilişinde büyük ikramiye 434 bin 320 TL. İşte 16 Temmuz On Numara çekilişinde kazandıran numaralar...
16.07.2021Ekonomi
Askerlik yerleri sorgulama: e Devlet Temmuz-Ağustos-Eylül 2021 dönemi sevk yerleri
Askerlik yerleri sorgulama: e Devlet Temmuz-Ağustos-Eylül 2021 dönemi sevk yerleriAskerlik yerleri merak ediliyor. Ağustos ayı için kısa bir süre kalırken celp yerleri belli oldu. MSB 2021 Ağustos sınıflandırma dönemi duyurusunu yayınladı. İşte askerlik yerlerini sorgulama ekranı.
16.07.2021Gündem
E Devlet askerlik yeri sorgulama: MSB ASAL Ağustos celbi askerlik yerleri belli oldu
E Devlet askerlik yeri sorgulama: MSB ASAL Ağustos celbi askerlik yerleri belli olduAskerlik yerleri açıklandı. Ağustos ayına sayılı günler kala gözler MSB'den gelecek açıklamadaydı. Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada askerlik yerlerinin açıklandığı duyuruldu.
16.07.2021Gündem
AÖL giriş | Açık lise 3. dönem sınav sonuçları sorgulama sayfası
AÖL giriş | Açık lise 3. dönem sınav sonuçları sorgulama sayfasıAçık Öğretim Lisesi (AÖL) 3. dönem sınavları online olarak gerçekleştirildi. Öğrenciler ise AÖL sonuçları için MEB'den gelecek açıklamayı bekliyordu ve tarih belli oldu. AÖL sonuçları bugün açıklandı Peki AÖL sonuçları nereden öğrenilir? İşte MEB'in sorgulama sayfası...
15.07.2021Gündem
POMEM sözlü mülakat yerleri ve tarihi belli oldu! 27. Dönem POMEM sınav giriş belgesi nasıl alınır?
POMEM sözlü mülakat yerleri ve tarihi belli oldu! 27. Dönem POMEM sınav giriş belgesi nasıl alınır?Polis Akademisi Başkanlığı 27. Dönem POMEM mülakat yerlerini gösteren giriş belgesini yayımladı. POMEM mülakat sınav yeri sorgulama yapmak isteyen adaylar pa.edu.tr sayfasından sınav giriş belgelerine ulaşabilecekler. Peki, 27. Dönem POMEM sözlü mülakat ne zaman?
14.07.2021Gündem
AÇIKLANDI! BİLSEM sınav sonuçları belli oldu... Sonuç sorgulama ekranı
AÇIKLANDI! BİLSEM sınav sonuçları belli oldu... Sonuç sorgulama ekranıBİLSEM sonuçları 2021 az önce açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanan BİLSEM sınavının sonuçları sorgulama ekranı yoğun ilgi görmeye başladı. Sınava katılan ve başarı puanını sabırsızlıkla bekleyen öğrenciler, BİLSEM sonuçları sorgulama linkine haberimizin içeriğinden erişim sağlayabilir.
14.07.2021Gündem
Büyükşen çifti cinayetinde yeni gelişme! HTS ve WhatsApp yazışmaları inceleniyor
Büyükşen çifti cinayetinde yeni gelişme! HTS ve WhatsApp yazışmaları inceleniyorKonya’nın Karatay ilçesinde, Necla Büyükşen (54) ve Metin Büyükşen'in (55) 3 yıl önce evlerinde pompalı tüfekle öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan 24 şüphelinin jandarmadaki sorguları sürüyor. Şüphelilerin HTS (iletişim) kayıtları ile WhatsApp yazışmalarının dökümlerine ulaşılıp, sorgulamalar yapılırken, adreslerde ele geçirilen av tüfekleri ise incelemeye alındı.
14.07.2021Gündem
KPSS 2021/1 yerleştirme sonuçları AÇIKLANDI! ÖSYM KPSS 2021/1 yerleştirme sonucu görüntüleme ekranı...
KPSS 2021/1 yerleştirme sonuçları AÇIKLANDI! ÖSYM KPSS 2021/1 yerleştirme sonucu görüntüleme ekranı...KPSS 2021/1 yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. 1-8 Temmuz tarihleri arasında bazı kamu kurum ve kuruluşlarına yerleştirme işlemlerinin tamamlandığı ÖSYM tarafından duyuruldu. Adaylar sonuçlarını sonuc.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numaraları ve şifre girdikten sonra sorgulayabilecek.
14.07.2021Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı! 13 Temmuz Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...
Süper Loto sonuçları açıklandı! 13 Temmuz Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 3 milyon 540 bin 346 TL.
13.07.2021Ekonomi
Tarım İl Müdürü uyardı; Kurbanlık alırken bunlara mutlaka dikkat edilsin
Tarım İl Müdürü uyardı; Kurbanlık alırken bunlara mutlaka dikkat edilsinDiyarbakır Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, Kurban Bayramı için kurbanlık hayvan alacak vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu. Küçükbaş hayvanların 1 yaşını, büyük baş hayvanların da 2 yaşını doldurmuş olmasına dikkat edilmesi gerektiğini aktaran Atalar; "Tercihen erkek hayvan kesilmesi, hayvanlarda gözlerinde ve tüylerinde parlaklık olması, zayıf olmaması, herhangi bir uzvunun eksik bulunmaması, burun akıntısı, ishal, yüksek ateş gibi bazı semptomların bulunmamasına dikkat etmek gerekir" dedi.
13.07.2021Ekonomi
Son dakika haber... Türkiye'nin konuştuğu Büyükşen cinayetinde flaş gelişme! Büşra Büyükşen dahil 24 gözaltı
Son dakika haber... Türkiye'nin konuştuğu Büyükşen cinayetinde flaş gelişme! Büşra Büyükşen dahil 24 gözaltıMüge Anlı ile Tatlı Sert'te masaya yatırılan Büyükşen cinayeti günlerce konuşuldu. Bugün bir son dakika gelişmesi yaşandı. Konya'nın Karatay ilçesi İsmil Mahallesi'nde 3 yıl önce evlerinde pompalı tüfekle öldürülen Necla Büyükşen (54) ve Metin Büyükşen (55) çiftinin öldürülmesi olayıyla ilgili gözaltına alınan 24 kişinin sorgusu sürüyor. Büyükşen çiftinin öldürüldüğü sırada evde bulunan ve iddiasına göre saldırganın tüfeğin dipçiğiyle başına vurmasında sonra ölmüş gibi davranıp, yatak odasının penceresinden atlayıp, yoldan geçen komşularına ait otomobille jandarma haber veren kızları Büşra Büyükşen de sorgulama kapsamında, keşif için olayın meydana geldiği eve getirildi.
13.07.2021Gündem
Çılgın Sayısal Loto sonuçları! 12 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama
Çılgın Sayısal Loto sonuçları! 12 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulamaÇılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 180 milyon 963 bin 303 TL.
12.07.2021Ekonomi
Süper Loto sonuçları açıklandı! 11 Temmuz Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...
Süper Loto sonuçları açıklandı! 11 Temmuz Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 2 milyon 306 bin 278 TL.
11.07.2021Ekonomi
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 10 Temmuz Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 10 Temmuz Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'da bu haftanın son çekilişi az önce gerçekleştirildi. Büyük ikramiyenin 178 milyon TL'yi aştığı Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu. İşte Çılgın Sayısal Loto çekilişinde bu akşamın kazandıran numaraları...
10.07.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Çılgın Sayısal Lotoçekilişne zamanMilli Piyango Onlinesüper loto

Sorgulama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.