Geri Dön
EkonomiSayısal Loto sonuçları sorgulama 17 Ocak: Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Sayısal Loto sonuçları sorgulama 17 Ocak: Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı ekrana geldi. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 117 milyon 984 bin 379 TL!

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş tamamlandı! Sayısal Loto'da 6 bilen büyük ikramiyenin sahibi olmaya hak kazanıyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 17 Ocak Sayısal Loto sonucu sorgulama...

17 OCAK ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da düzenlendi. Çekiliş millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarıldı. Kazandıran numaralar; 4-25-32-44-67-75 Joker-54 SüperStar-78 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 117.984.379,44 TL devretti.

Sayısal Loto sonuçları sorgulama 17 Ocak: Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

SÜPERSTAR NEDİR? 

SüperStar, Çılgın Sayısal Loto'ya eklenen ve tutturduğun numara sayısına göre değişen oranlarda kazanç miktarını arttıran yeni bir özelliktir. Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz.