Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 20 Mart Sayısal loto sonuçları

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 20 Mart Sayısal loto sonuçları

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. 20 Mart 2021 Cumartesi günü yapılan çekilişe katılan vatandaşlar sonuçları öğrenmek için harekete geçti. Bugün yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişinde devreden büyük ikramiye 128 Milyon 258 Bin 406 TL oldu. Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 20 Mart Sayısal loto sonuçları

Sisal Şans ile kazandırmaya devam Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye için çekiliş gerçekleşti. Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralar belli oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 20 MART 2021

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı 20 Mart Sayısal loto sonuçları

20 MART ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ YAPILDI

Haftanın üç günü, Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da haftanın son çekilişi bu akşam saat 20.45'te gerçekleşti. Çekiliş Alp Kırşan'ın sunumu ile TV8'de yayınlandı.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bayilerde, www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango uygulaması ile Çılgın Sayısal Loto oynamak mümkün. Her kolon için 90 sayı arasından 6 tanesi seçilmesi gerekiyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

'Evin önünde neden durdunuz' diyen aile saldırıya uğradı!Burdur’da Veli Tural (37) ve ailesi, motosikletle evin önüne gelen 2 kişiye 'Neden durdunuz, ne yapıyorsunuz?' diye sorunca tartışma çıktı. Tartışmanın ardından bölgeden ayrılan 2 kişi, bir süre sonra kalabalık bir grupla gelip Veli Tural (37) ile babası, annesi, kardeşi ve yeğenini darbetti. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayla ilgili Tural, "Bizi linç ettiler, saldırdılar. Savunmak için kendimizi eve kilitledik" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler