Geri Dön
EkonomiSayısal Loto sonucu sorgulama: 23 Mart Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Sayısal Loto sonucu sorgulama: 23 Mart Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 39 milyon 466 bin 714 TL!

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş tamamlandı. Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen büyük ödülün sahibi oluyor. Çekiliş canlı yayında düzenleniyor. İşte, Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama...

23 MART ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ikinci Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarıldı. Kazandıran numaralar; 6-13-19-31-70-84 Joker-51 SüperStar-70 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 39 milyon TL devretti.

Sayısal Loto sonucu sorgulama: 23 Mart Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.