Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula 24 Ocak: Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula 24 Ocak: Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da yapıldı. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 120 milyon 733 bin 104 TL!

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş son buldu. Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen ikramiye kazanıyor. SüperStar özelliği ile de kazanmak mümkün. Çekiliş canlı yayında düzenleniyor. İşte, Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama...

24 OCAK ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayımladı. Kazandıran numaralar; 6-24-37-56-71-83 Joker-10 SüperStar-36 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 121.016.089,72 TL büyük ikramiye devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula 24 Ocak: Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

SÜPERSTAR NEDİR?

SüperStar, Çılgın Sayısal Loto'ya eklenen ve tutturduğun numara sayısına göre değişen oranlarda kazanç miktarını arttıran yeni bir özelliktir. Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz.