Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama 26 Ocak: Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama 26 Ocak: Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da yapıldı. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 121 milyon 641 bin 966 TL!

En çok kazandıran oyunlardan Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiye için bu akşam yeniden çekildi. 6 bilenin kazandığı Sayısal Loto'da çekiliş canlı yayında yapılıyor. İşte, 26 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama...

26 OCAK ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞSONUÇLARI

Haftanın ikinci Sayısal Loto çekilişi çarşamba akşamı saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayımlandı. Kazandıran numaralar; 30-50-58-71-87-88 Joker-15 SüperStar-17 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 121.954.905,05 TL devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama 26 Ocak: Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar

SÜPERSTAR NASIL OYNANIR? 

SüperStar, www.Millipiyangoonline.com , Milli Piyango Şans Oyunları uygulamaları üzerinden ve tüm bayilerden oynanabilir.

SüperStar, Sen Seç ve Sistem Oyunu modlarında oynanabilir; Sen Seç modunda, Çılgın Sayısal Loto numaralarına ek olarak Süperstar numaranı işaretlemek için öncelikle 6 adet Çılgın Sayısal loto numarası seçmeli sonrasında aynı kolon için 1 adet SüperStar numarası seçmelisin. Sistem Oyunu modunda, en az 6 Çılgın Sayısal Loto numarası ve en çok 30 SuperStar numarası seçerek sistem tarafından oluşturulan tüm farklı kolon kombinasyonlarıyla şansını daha da arttırabilirsin.