Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 5 Ocak Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 5 Ocak Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştiriliyor. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 112 milyon 629 bin 463 TL!

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Sayısal Loto da 6 bilen büyük ödülün sahibi oluyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 5 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama...

5 OCAK ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ikinci Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarıldı. Kazandıran numaralar: 7-18-20-37-61-88 Joker-10 SüperStar-13 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 112.959.639,30 TL devretti. 

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı 5 Ocak Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar

SÜPERSTAR NEDİR?

SüperStar, Çılgın Sayısal Loto'ya eklenen ve tutturduğun numara sayısına göre değişen oranlarda kazanç miktarını arttıran yeni bir özelliktir. Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz.