Geri Dön
EkonomiSayısal Loto sonucu sorgulama: 13 Aralık Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar

Sayısal Loto sonucu sorgulama: 13 Aralık Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 102 milyon 387 bin 775 TL!

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş günü! Sayısal Loto'da 6 bilen büyük ikramiyenin sahibi olduğu gibi SüperStar özelliği ile de kazanmak mümkün. İşte, 13 Aralık Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama...

13 ARALIK ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş, millipiyangoonline. com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayımlandı. Kazandıran numaralar; 1-9-18-41-56-79 Joker 83 SüperStar 11 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 102.685.673,85 TL büyük ikramiye devretti.

Sayısal Loto sonucu sorgulama: 13 Aralık Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar

SÜPERSTAR NEDİR, NASIL OYNANIR?

SüperStar, Çılgın Sayısal Loto'ya eklenen ve tutturduğun numara sayısına göre değişen oranlarda kazanç miktarını arttıran yeni bir özelliktir. Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz. Çılgın Sayılsal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar'lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL’dir.