Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto sonuçları 3 Ocak! Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 3 Ocak! Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto'da çekilişi tamamlandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 111 milyon 652 bin 292 TL!

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş zamanı! Sayısal Loto'da 6 bilen ikramiyenin kazananı oluyor. Çekilişler ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 3 Ocak Sayısal Loto sonucu sorgulama...

3 OCAK ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Çılgın Sayısal Loto çekilişi pazartesi akşamı saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş, millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Kazandıran numaralar; 25-36-45-57-70-87 Joker-86 SüperStar-46 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 111.969.113,27 TL devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 3 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

SÜPERSTAR NASIL OYNANIR? 

SüperStar, www.Millipiyangoonline.com , Milli Piyango Şans Oyunları uygulamaları üzerinden ve tüm bayilerden oynanabilir. SüperStar, Sen Seç ve Sistem Oyunu modlarında oynanabilir;

Sen Seç modunda, Çılgın Sayısal Loto numaralarına ek olarak Süperstar numaranı işaretlemek için öncelikle 6 adet Çılgın Sayısal loto numarası seçmeli sonrasında aynı kolon için 1 adet SüperStar numarası seçmelisin. 

Sistem Oyunu modunda, en az 6 Çılgın Sayısal Loto numarası ve en çok 30 SuperStar numarası seçerek sistem tarafından oluşturulan tüm farklı kolon kombinasyonlarıyla şansını daha da arttırabilirsin.