Geri Dön

Çılgın Sayısal Loto sonuçları için geri sayım! 21 Eylül Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 63 milyon TL

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları için heyecan dorukta. Son çekilişte 6 bilen çıkmayınca devreden büyük ikramiye 63 milyon TL'ye ulaştı. Yeni dönemde online olarak da oynanabilen Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta yapılacak?

Çılgın Sayısal Loto sonuçları için geri sayım! 21 Eylül Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 63 milyon TL

Sisal Şans ile yeni dönemde katlanarak kazandıran Çılgın Sayısal Loto'da devreden ikramiye büyüyor. Son olarak 19 Eylül'de yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen çıkmayınca devreden büyük ikramiye 63 milyon 185 bin 933 TL'ye ulaştı.

21 EYLÜL ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ KAÇTA?

Haftanın üç günü çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşam 21.30'da yapılacak. Çılgın Sayısal Loto çekilişi Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleşiyor. Çekiliş Millipiyangoonline.com'da canlı olarak yayınlanıyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto online olarak da oynanabiliyor. Bayilerden kupon yapıldığı gibi oyunseverler artık millipiyangoonline.com'dan online olarak da kupon yapabiliyorlar. Çılgın Sayısal Loto oynamak için süre 21.00'e kadar devam ediyor.

MİLLİ PİYANGO ONLİNE ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Gri listede yer alan Yoldaş Selim Çelik tutuklandıHatay Amanoslar'daki operasyonda sağ yakalanan, yurt dışında kaçak bulunan eski Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Genel Başkanı ve 24. Dönem HDP Muş Milletvekili Demir Çelik'in "Terörden Arananlar Listesi"nde "Gri Kategori"de yer alan oğlu "Savaş" kod adlı Yoldaş Selim Çelik tutuklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber