Geri Dön

Citroen'den aralıka özel kampanya

Citroen'in C3, yeni C3 Aircross, C4 Cactus ve C4 Picasso'ya avantajlarla sahip olunabilirken C-Elysee, C4 Cactus ve C4 Picasso modellerinde ayrıca 2 bin liralık takas indirimi sağlanıyor.

Citroen'den aralıka özel kampanya

Şirketin açıklamasına göre, Citroen'in C3, yeni C3 Aircross, C4 Cactus ve C4 Picasso modellerine büyük avantajlarla sahip olunabilirken, C-Elysee, C4 Cactus ve C4 Picasso modellerinde ayrıca 2 bin liralık takas indirimi sağlanıyor.

Aralık ayında Berlingo Combi ve Berlingo Maxi Panelvan modellerinde ise 30 bin liraya 20 ay ve yüzde sıfır faiz ve 2 bin TL takas indirimi sunuluyor.

Citroen'in binek ve hafif ticari araçlarında uygun faiz ve ödeme koşulları yetkili satıcılarda müşterileri beklerken, kampanya kapsamında Citroen C3, C4 Cactus, C4 Picasso ve SUV özellikleriyle dikkati çeken yeni C3 Aircross modellerinde 40 bin TL'ye 20 ay sıfır faizli kredi fırsatı sağlanıyor.

Takas avantajı kapsamında ise C-Elysee, C4 Cactus, C4 Picasso ve Berlingo Combi modellerinde 2 bin liralık takas indirimi imkanı sunuluyor.


Temizliğe gittiği evden 10 bin 400 euro çaldıÇanakkale'de temizliğe gittiği S.S.'nin (53) evinden 10 bin 400 euro (Yaklaşık 92 bin lira) çalan N.K. (33) adlı kadın, gözaltına alındı. N.K.'nin 6 yıl önce de ailesi ile birlikte yaşadığı evden 35 bin lira çaldığı belirtildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber