Kampanya

Kampanya

Son dakika kampanya haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kampanya gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kampanya haber sayfamızda...

Kampanya

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 19.803 kampanya haberi bulunmuştur.
OYAK Çimento’dan karbon nötr taahhüttü
OYAK Çimento’dan karbon nötr taahhüttüOYAK Çimento, global şirketlerin 2030 yılına kadar küresel sıcaklık artışını 1,5°C ile sınırlandırmak için bilime dayalı hedefleri belirlemek adına gerekli kriterleri bir araya getiren “Net-Zero” (Net-Sıfır) taahhüdünü veren ilk Türk çimento şirketi olduğunu duyurdu. Dünya genelinde düşük karbon ekonomisine geçiş yapılırken, OYAK Çimento da Science Based Targets Initiative (SBTi - Bilime Dayalı Hedefler Girişimi) ile birlikte çalışan 2 binden fazla işletme arasında yerini aldı.
21.01.2022Ekonomi
Güney Fransa’da çekim
Güney Fransa’da çekimKendall Jenner, Messika markasının yeni kampanya yüzü oldu.
21.01.2022Cadde
Sömestire özel indirim duyurdu
Sömestire özel indirim duyurduBiletinial, sömestir için yüzde 50’ye varan indirim imkanı içerdiğini belirttiği bir kampanya duyurdu.
20.01.2022Ekonomi
Yavaş internete cezasız iptal
Yavaş internete cezasız iptalTelefon ve internet sözleşmelerinde yeni düzenlemeler yürürlüğe girdi. Buna göre, aboneye taahhüt edilen internet hızının sağlanamaması halinde sözleşme ceza ödemeden feshedilebilecek. Abone onayı gerektiren işlemler için ayrı ayrı onay alınacak, taahhütname süreleri 24 ay ile sınırlandırılacak. Tüketicinin şikayeti üzerine işletmecilerle yapılan sözleşmeler değiştirilebilecek.
19.01.2022Ekonomi
Burun ameliyatı için hastaneye gitti, 90 gündür yoğun bakımda
Burun ameliyatı için hastaneye gitti, 90 gündür yoğun bakımdaBitlis'in Tatvan ilçesinde burun ameliyatı öncesi verilen narkoz nedeniyle bilinci kapanan genç kız, yaklaşık 90 gündür hayat mücadelesi veriyor.
18.01.2022Gündem
Tüketici Hakları Yönetmeliği’nde yapılan düzenleme Resmi Gazete’de yayımlandı
Tüketici Hakları Yönetmeliği’nde yapılan düzenleme Resmi Gazete’de yayımlandıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından Tüketici Hakları Yönetmeliği’nde yapılan düzenleme Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, aboneye duyurulan internet hızının sağlanamaması halinde vatandaş ceza ödemeden sözleşmeyi fesih edebilecek.
17.01.2022Haberler
Milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor! Ceza ödemeden sözleşme feshedilecek
Milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor! Ceza ödemeden sözleşme feshedilecekBilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) tarafından Tüketici Hakları Yönetmeliği'nde yapılan değişiklik Resmi Gazete'de yayımlandı. Düzenlemeye ilişkin açıklama yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "Düzenleme, haberleşme hizmetlerinde vatandaşlarımızın haklarını daha güçlü koruduğumuz ve Dijital Türkiye hedeflerimizi gerçekleştirdiğimiz birçok yenilik içeriyor" dedi.
17.01.2022Gündem
Turizmcilerden erken rezervasyon uyarısı
Turizmcilerden erken rezervasyon uyarısıÇeşme Turistik Otelciler Birliği (ÇEŞTOB) Başkanı Yakup Demir, erken rezervasyonlardaki yoğunluğa dikkat çekti, tatilcilerin mağduriyet yaşamamaları için güvenilir online kanallardan ve bilinen acentelerden iptal garantili rezervasyon yaptırmalarıyla ilgili uyarıda bulundu.
17.01.2022Ege
Ivanka&Ulukaya yardım kampanyası
Ivanka&Ulukaya yardım kampanyasıEski ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump, bu ülkenin önde gelen yoğurt markası Chobani'nin sahibi olan Erzincanlı iş insanı Hamdi Ulukaya'yla birlikte, fakirlere gıda yardımına başladı.
17.01.2022Dünya
Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na 'Semra Güzel' tepkisi: Niye kınayamıyorsun
Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na 'Semra Güzel' tepkisi: Niye kınayamıyorsunMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun teröristle fotoğrafı ortaya çıkan HDP'li Milletvekili Semra Güzel'i kınayamadığını belirterek, "Milletvekilinin teröristle fotoğrafı yakışmaz. Savunmakta yakışmaz. Yok açılım süreciymiş de, yok buymuş da. Niye kınayamıyorsun. Açıkça çık ve kına. Ne var bunda yani" dedi.
14.01.2022Siyaset
‘Gençliğin Dijital Refahı’ kampanyasında yeni adım
‘Gençliğin Dijital Refahı’ kampanyasında yeni adımDünyanın önde gelen kısa video platformu TikTok, gençlerin dijital okur yazarlığını geliştirmek üzere çıktığı yolda başlattığı #gençolmak kampanyasını bir adım öteye taşıyor. 6 Şubat Güvenli İnternet Günü yaklaşırken TikTok’ta yer alacak olan testle birlikte, kullanıcılar dijital okur yazarlık konusunda da bilgilerini sınayacak ve başarılı olanlar sertifikalandırılacak.
14.01.2022Teknoloji
İletişim Başkanlığı'ndan 'Hello Türkiye' kampanyası
İletişim Başkanlığı'ndan 'Hello Türkiye' kampanyasıİletişim Başkanlığı ülkenin ulusal ve uluslararası isminin 'Türkiye' olarak kullanımını, uluslararası mecralarda daha etkin bir şekilde duyurmak amacıyla 'Hello Türkiye' adlı kampanya başlattı.
13.01.2022Siyaset
Her 7 dakikada bir yaşanıyor, sanal dünya karıştı! Metaverse'de taciz skandalı...
Her 7 dakikada bir yaşanıyor, sanal dünya karıştı! Metaverse'de taciz skandalı...Metaverse, her geçen gün adından daha da fazla söz ettirmeye başladı. Çoğunluk bu teknolojinin yararlarından ve kapasitesinden bahsediyor olsa da, Metaverse dünyasıyla birlikte siber suçlar farklı bir boyuta taşınabilir.
12.01.2022Gündem
Tahtı hedef alındı! 70’inci yılında kampanya başlatacaklar
Tahtı hedef alındı! 70’inci yılında kampanya başlatacaklarİngiltere’de monarşinin sona ermesini destekleyen “Republic” (Cumhuriyet) adlı bir grup, Kraliçe II. Elizabeth'in tahta çıkışının 70’inci yıl dönümünde monarşinin kaldırılması için kampanya başlatacak.
10.01.2022Dünya
SMA'lı  Sefa'nın annesi: 1,5 kilo alırsa tedavi olamayacak, geceleri aç yatırıyorum
SMA'lı Sefa'nın annesi: 1,5 kilo alırsa tedavi olamayacak, geceleri aç yatırıyorumBursa'da, İsmail ve Rabia çiftinin Spinal Muskuler Atrofi (SMA) Tip 2 hastası çocukları 2 yaşındaki Sefa, sağlığına kavuşması için gen tedavisi bekliyor. Oğulları için yardım kampanyası başlattıklarını ve 2 milyon 400 bin dolara ihtiyaç olduğunu belirten Rabia Harput, "2 yaşını geçtiği için Amerika'da olamıyor ancak Dubai’de olabilecek. Bu hastalıkta şu an almamamız gereken 1,5 kilo var. 13,5 kilo olduğu zaman para toplansa dahi tedavi alamaz duruma gelecek. Akşamları aç uyutmak zorumda kalıyorum. Uyuyamadığı zaman bir bardak yoğurt içiriyorum" dedi.
10.01.2022Gündem
Hamile kadınlara 'Aşılarınızı geciktirmeyin' çağrısı
Hamile kadınlara 'Aşılarınızı geciktirmeyin' çağrısıİngiltere hükümeti, hamile kadınlara, Covid aşılarını ya da pekiştirme dozlarını geciktirmemeleri çağrısı yapılan yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, aşı olan hamile kadınlar, radyoda ve sosyal medyada tecrübelerini paylaşacak.
10.01.2022Dünya
İş birliği albüme dönüştü
İş birliği albüme dönüştüFerhat Göçer’in Tiktok ile yaptığı iş birliği albüme dönüştü.
8.01.2022Cadde
Kral Şakir gezegenimiz için savaşıyor
Kral Şakir gezegenimiz için savaşıyorBirleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) giderek daha büyük bir sorun hâline gelen iklim krizine karşı Kral Şakir ve arkadaşları ile güçlerini birleştiriyor.
Kampanya Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Kampanya Nasıl Yapılır?
Kampanya Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Kampanya Nasıl Yapılır?Orijinal dilinde ''campaigne'' şeklinde yazılan kampanya sözcüğü İtalyanca kökenlidir. Kelimenin sözlük anlamı faaliyet ve iş olsa da günümüzde daha çok reklam ve tanıtım anlamında kullanılır. Düzenlenen kampanyaların temel amacı marka bilinirliğini arttırmak ve şirketin yıllık hedeflerini gerçekleştirmektir. Kampanya ne demek? Kampanya nasıl yapılır tüm detayları ile derledik.
6.01.2022Sözlük
‘O notu yak’ dedi
‘O notu yak’ dediİngiltere’de “Dizbağı Nişanıyla" onurlandırılan eski başbakan Tony Blair'a verilen unvanın 2003'te ülkeyi Irak ve Afganistan'da savaşa sokması nedeniyle geri alınması için yürütülen kampanyaya eski savunma bakanı Geoff Hoon da çarpıcı iddialarıyla dahil oldu.
6.01.2022Dünya
Tony Blair'in 'Sir' unvanı geri alınacak mı? Kampanya 650 bin imzayı geçti!
Tony Blair'in 'Sir' unvanı geri alınacak mı? Kampanya 650 bin imzayı geçti!İngiltere'nin eski Başbakanı Tony Blair'e verilen şövalye unvanının geri alınması için çağrıda bulunan dilekçeyi 650 binden fazla kişi imzaladı.
5.01.2022Dünya
Kadının gücü devleri yıktı!
Kadının gücü devleri yıktı!İzmir'deki askeri gıda tedarik ihalesine giren Kadın Destek Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi (KAGÜK) "Sizin bu ihalede ne işiniz var?" diyenlere inat, askeri ihalelerde dev şirketlere meydan okudu ve bir ilki gerçekleştirdi. Zorlu rakiplerini, zarar etme riskini de göze alarak saf dışı bırakan KAGÜK Genel Başkanı Gülsüm Soyak, başarı hikayesini anlattı.
4.01.2022Siyaset
Son dakika haberi: Memur ve emekliye ek zam müjdesi! Erdoğan alınan kararları duyurdu...
Son dakika haberi: Memur ve emekliye ek zam müjdesi! Erdoğan alınan kararları duyurdu...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memur maaşlarındaki artışın yüzde 30,5 oranında olacağını belirterek, "Emeklilerimizin maaşlarında ise genel olarak enflasyon oranı kadar artış zaten yapıyoruz. Buna ilave olarak, düşük maaş alan emeklilerimizle ilgili yeni bir alt sınır belirledik. Yeni düzenlemeye göre, hiçbir emeklimiz 2 bin 500 liranın altında maaş almayacak. Böylece aylık geliri bin 500 liradan başlayan 1 milyon 266 bin emeklimizin maaşlarını 2 bin 500 liraya yükseltmiş oluyoruz" dedi.
3.01.2022Siyaset
Belediye başkanı, altın kaplama tabancayla seçmenlere 'para ateşledi'
Belediye başkanı, altın kaplama tabancayla seçmenlere 'para ateşledi'Luis "Chavit" Singson, alabildikleri kadar çok banknot kapmak için koşuşturan heyecanlı kalabalığa para ateşledi. Singson, seçmenlerine para "ateşlediği" bir videosunu yayımlayarak tartışmalara yol açtı.
2.01.2022Haberler
Kedilerden  sen anlarsın konuş onlarla
Kedilerden sen anlarsın konuş onlarlaLouis Wain kedi çizimleriyle dört ayaklı dostlarımızın bizim yaptığımız her şeyi yapabileceğini gösteriyor. Sanatın her dalına konu olan usta çizer, hem kediler hem akıl sağlığı yerinde olmayanlar hakkındaki ön yargıları yıkıyor. Wain şimdi kendisini Benedict Cumberbatch’in canlandırdığı filmle gündemde
2.01.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Kampanya ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.