Geri Dön

Cumhurbaşkanı Erdoğan Galataport projesi hakkında bilgi aldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Galataport Projesi'yle ilgili incelemelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Galataport projesi hakkında bilgi aldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğle saatlerinde Kısıklı'daki konutundan ayrılarak Beyoğlu'ndaki Galataport'a geldi. Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapımı devam eden proje hakkında bilgi aldı.

Ziyarette, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan da yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Galataport projesi hakkında bilgi aldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2 buçuk saat süren ziyaretin ardından Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Projesi'nin ilk ray kaynak törenine katılmak üzere Arnavutköy İhsaniye'ye gitti.

Trafik kazası fırsatçılarına dikkat! Kişisel bilgilerinizi ele geçiriyorlarYaralamalı ya da maddi hasarlı trafik kazası geçirdiğinizde fırsatçıların tuzağına düşebilirsiniz. Hala kaza yerinde ya da hastane kapısı önünde acınızla, üzüntünüzle baş etmeye çalışırken fırsatçılar çoktan kişisel bilgilerinizi ele geçirip telefonla sizi arayabiliyor. DHA Genel Müdürü Kubilay Gülbek, dolandırıcıların ve fırsatçıların tuzağına düşmemeniz için yapmanız gerekenleri 5 Dakika'da anlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber