Geri Dön
EkonomiEmekli bayram ikramiyesi ne kadar? Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman verilecek 2020?

Emekli bayram ikramiyesi ne kadar? Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman verilecek 2020?

Emekliler geçtiğimiz aylarda Ramazan Bayramı ikramiyesini aldılar. Kurban Bayramı'na yaklaşırken bir diğer verilecek olan emekli bayram ikramiyesinin ne kadar olacağı ve ne zaman verileceği ile ilgili detaylar araştırılıyor.İşte emekli bayram ikramiyesi ile ilgili ayrıntılar...

Emekli bayram ikramiyesi ne kadar? Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman verilecek 2020?

Ramazan ve Kurban Bayramı'nda emeklilere bayram ikramiyesi veriliyor. Corona virüs nedeniyle Ramazan Bayramı'nda emekli bayram ikramiyesi verilmişti. Temmuz ayının sonunda kutlanacak olan Kurban Bayramı ikramiyeleri gündemde yer alıyor. Peki emekli bayram ikramiyesi ne kadar, ne zaman verilecek?

EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ NE KADAR?

Geçtiğimiz Ramazan Bayramı'nda emeklilere 1000 TL bayram ikramiyesi verilmişti. Her yıl Ramazan ve Kurban Bayramı'nda emeklilere 1000 TL bayram ikramiyesi veriliyor.

KURBAN BAYRAM İKRAMİYESİ NE ZAMAN VERİLECEK?

Emekli bayram ikramiyesi bayramdan önce ödeniyor. Kurban Bayramı emekli ikramiyesinin temmuz ayında verilmesi bekleniyor.

KURBAN BAYRAMI NE ZAMAN 2020?

Kurban Bayramı 1. Gün: 31 Temmuz

Kurban Bayramı 2. Gün: 1 Ağustos

Kurban Bayramı 3. Gün: 2 Ağustos

Kurban Bayramı 4. Gün: 3 Ağustos

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "Maraş, KKTC’nin itici gücü"Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs’ta Maraş’ın açılmasının ekonomi ve turizm açısından KKTC’ye faydaları olacağını belirterek, "Maraş KKTC’nin bir itici gücü olarak orada duruyor.” dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler