Geri Dön
EkonomiEmekli ikramiyesi ne zaman hesaplara yatırılacak? 2021 Emekli bayram ikramiyesi tutarı ne kadar?

Emekli ikramiyesi ne zaman hesaplara yatırılacak? 2021 Emekli bayram ikramiyesi tutarı ne kadar?

Emekli ikramiyesi ne zaman yatacak, emekli ikramiyesi ne kadar? 2021 Yılının Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı'nda emeklilere verilecek olan ikramiyeler gündemden düşmüyor. Her emekli vatandaş tarafından merakla sorgulanan emekli ikramiyesi 2021 ne kadar ve ne zaman hesaplara yatırılır?

Emekli ikramiyesi ne zaman hesaplara yatırılacak? 2021 Emekli bayram ikramiyesi tutarı ne kadar?

Geçtiğimiz yıllar gibi bu yıl da emekli ikramiyesi verilecek. Emekli olan tüm vatandaşların banka hesabına yatırılacak olan tutar gündemden düşmüyor. Emekli olanlar, emekli ikramiyesi ne kadar? Emekli ikramiyesi ne zaman yatacak? arayışında bulunuyor. Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala büyük merak konusu olan emekli ikramiyesi ile ilgili kararlar haberimizin devamında...

EMEKLİ İKRAMİYESİ NE KADAR?

Emekli ikramiyeleri geçtiğimiz yıllarda 1000'er lira ödeniyordu Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı toplamında toplam 2000 lira emekli ikramiyesi veriliyordu. Bu yıl ise enflasyon oranında artış yapılacağı açıklandı.

EMEKLİ İKRAMİYESİ NE ZAMAN VERİLECEK?

Emekli ikramiyeleri bu yıl Ramazan Bayramı için Mayıs ayının başında, Kurban Bayramı için de Temmuz'un ortasında verileceği açıklandı.

Site bahçesinde kısıtlama kavgasıEsenyurt'taki bir site bahçesinde kısıtlama saatinde top oynayan 2 genç ile güvenlik görevlisi arasında çıkan tartışma, yumruklu kavgayla son buldu. Kavga, saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler