Geri Dön

Fiziksel ve dijital mağaza bir arada

DeFacto, akıllı mağazadan sonra fiziksel ve dijital deneyimi bir araya getiren ‘fijital akıllı mağaza’ konseptini duyurdu. İstanbul’da Torium AVM’de müşterilerine bu hizmeti sunan marka, dijital ekranlar üzerinden gerçekleştirilen alışveriş deneyimi ile online alışveriş kolaylığını mağazalara taşıyor.

Fiziksel ve dijital  mağaza bir arada

DeFacto CEO’su İhsan Ateş, “Pandemi dijital dönüşüm yolculuğumuza hız kattı. Perakende sektörü dinamikleri hızla dijital dünyaya doğru evriliyor. Biz de müşterilerimize hem fiziksel hem de dijital deneyim yaşayabilecekleri hem de ‘Güvende Kal’acakları deneyimler sunmayı sürdürüyoruz. Geçen yıl hayata geçirdiğimiz ilk akıllı mağazamızı takiben, şimdi de fijitalleşme stratejimizin çıktısı olan DeFacto Fijital Akıllı mağaza konseptinin ilkini İstanbul Torium AVM’de
açtık” dedi.

Karga yemeğe ortak olduKocaeli'nin Darıca ilçesinde, dükkanın önünde oturup döner ekmek yiyen Sebahattin Emek'in koluna konan karga ile yiyeceğini paylaştı. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde Emek'ten çekinmeyen karga, döner ekmekten yiyerek karnını doyurduktan sonra uçarak ayrıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber