Mağaza

Mağaza

Son dakika mağaza haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mağaza gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mağaza haber sayfamızda...

Mağaza

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.213 mağaza haberi bulunmuştur.
Ucuza halıyı duyanlar mağazaya koştu
Ucuza halıyı duyanlar mağazaya koştuMalatya’da bir halı firmasının, depolarının su basması nedeniyle ürünlerini maliyetine satacağını açıklamasıyla vatandaşlar satış yapılan mağazaya akın etti. İçeri girip halı alabilmek için birbirleri ile yarışan vatandaşlar izdihama neden oldu.
21.05.2022Ekonomi
Birce Akalay: Hıdırellez'de niyetimi yazdım
Birce Akalay: Hıdırellez'de niyetimi yazdımBirce Akalay, önceki gün yeni mücevher koleksiyonunu bir alışveriş merkezinde tanıttı. Oyuncu, kendisini yalnız bırakmayan meslektaşı Nur Fettahoğlu ile birlikte gazetecilerin sorularını yanıtladı. İkili, hem kariyerleri, hem de aşk hayatlarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
20.05.2022Cadde
Metaverse’te mağaza
Metaverse’te mağazaVodafone, metaverse’teki ilk mağazasını açtığını duyurdu. Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre şirket, Decentraland’de hizmete giren Vodafone Metaverse Mağaza ile Türkiye telekom sektöründe metaverse’de mağaza açan ilk operatör oldu.
20.05.2022Ekonomi
Periyodik Tablo: Periyodik Cetvelde Yer Alan Elementler ve Özellikleri Nelerdir? Periyodik Sistem ve Grup İsimleri
Periyodik Tablo: Periyodik Cetvelde Yer Alan Elementler ve Özellikleri Nelerdir? Periyodik Sistem ve Grup İsimleriKimyasal elementlerin sınıflandırılması ile oluşan periyodik tablo özellikle lise öğrencilerinin karşısına çıkan konulardan bir tanesidir. Özellikle p, k, s elementi en çok merak edilen elementlerdendir. Periyodik cetvel, periyodik çizelge, periyodik sistem, element tablosu gibi pek çok farklı isimle de bilinmektedir. Periyodik tablo grup, periyot ve bloklara göre ayrılmaktadır. Artan atom numaralarına göre sıralanan elementler atom yarıçapı, iyonlaşma enerjisi, elektronegatiflik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Periyodik cetveldeki elementlerin özellikleri nelerdir? Periyodik tablo ve grup isimleri ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
19.05.2022Eğitim
3 kadın mağazadaki kadının çantasındaki cüzdanı çaldı
3 kadın mağazadaki kadının çantasındaki cüzdanı çaldıGaziantep’te bir giyim mağazasına müşteri gibi giren yüzlerini maske ile gizleyen 3 kadın, bir müşterinin çantasından cüzdanını çaldı. Aldığı ürünlerin parasını vermek için kasaya geldiğinde durumu fark eden kadın müşterinin cüzdanının, 3 kadın tarafından çalınması ise güvenlik kamerasına yansıdı.
18.05.2022Haberler
3 kadın mağazadaki kadının çantasındaki cüzdanı çaldı
3 kadın mağazadaki kadının çantasındaki cüzdanı çaldıGaziantep’te bir giyim mağazasına müşteri gibi giren yüzlerini maske ile gizleyen 3 kadın, bir müşterinin çantasından cüzdanını çaldı. Aldığı ürünlerin parasını vermek için kasaya geldiğinde durumu fark eden kadın müşterinin cüzdanının, 3 kadın tarafından çalınması ise güvenlik kamerasına yansıdı.
18.05.2022Gündem
Yeni mağaza heyecanı
Yeni mağaza heyecanıTürkiye’nin sneaker ve spor giyim zinciri IN STREET’in İstinyePark’taki mağaza açılışı, iş, cemiyet ve sanat dünyasından isimleri bir araya getirdi.
18.05.2022Cadde
CaddeYıldız güvenilir mi?
CaddeYıldız güvenilir mi?CaddeYıldız mobilya (Tobb) Türkiye odalar ve borsalar birliği tarafından verilen ve denetlenen güven damgasına sahiptir. Sadece bu damgaya sahip olan e-ticaret siteleri "TR-GO" logosu kullanabilir ve logo www.caddeyildiz.com adresinde yer almaktadır.
16.05.2022Advertorial
Yargıcı rotasını yurtdışına çevirdi
Yargıcı rotasını yurtdışına çevirdiTürkiye’de 59 mağazayla hizmet veren Yargıcı, rotasını yurtdışına çevirdi.
12.05.2022Ekonomi
Engelsiz mağaza adedi 103 oldu
Engelsiz mağaza adedi 103 olduEngelli bireylerin sosyal hayata eşit ve bağımsız katılımlarına destek olmak için çalışan Turkcell, 10 - 16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında 81 ilde toplam 103 ‘engelsiz mağaza’ konseptini hayata geçirdi.
12.05.2022Ekonomi
Çöken tavanın altında kalmaktan son anda kurtuldular
Çöken tavanın altında kalmaktan son anda kurtuldularBursa'da bir alışveriş merkezinde bir mağazada çıkan yangın sonucu tavan çöktü, olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi ve AFAD ekipleri sevkedildi.
11.05.2022Haberler
Bursa'da alışveriş merkezinde bir mağazanın tavanı çöktü
Bursa'da alışveriş merkezinde bir mağazanın tavanı çöktüBursa'da bir alışveriş merkezinde bir mağazada çıkan yangın sonucu tavan çöktü, olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi ve AFAD ekipleri sevkedildi.
11.05.2022Haberler
Son dakika! Bursa'da alışveriş merkezinde tavan çöktü
Son dakika! Bursa'da alışveriş merkezinde tavan çöktüBursa'da bir alışveriş merkezinde bir mağazada çıkan yangın sonucu tavan çöktü. Panik anları kameraya yansırken bölgeden ilk açıklamalar da geldi.
11.05.2022Gündem
Esenyurt'ta yaş tahtaya basan telefon hırsızı kamerada
Esenyurt'ta yaş tahtaya basan telefon hırsızı kameradaEsenyurt'ta girdiği mağazada müşteri davranan hırsız, dükkan sahibinin tezgahtan uzaklaşmasını fırsat bilerek telefonu cebine atıp kaçmaya çalıştı. Hırsızın peşinden koşan dükkan sahibi, telefonunu geri aldı ancak hırsızın kaçmasına engel olamadı. Yaşananlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
10.05.2022Haberler
Bulgar çiftin çocuk özlemi 15 yıl sonra Türkiye’de son buldu
Bulgar çiftin çocuk özlemi 15 yıl sonra Türkiye’de son bulduMariana - Nikolova Matarova çifti tam 15 yıl boyunca çocuk sahibi olmanın hayalini kurdu. Bulgaristan’da 6 kez tüp bebek tedavisi görüp 2 defa da operasyon geçirmelerine rağmen tüm çabaları hayal kırıklığı ile sonuçlandı. Son çare olarak Türkiye’de tedavi olma kararı alan çift Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Güvenç Karlıkaya ile tanıştı. Kişiye özel olarak uygulanan tüp bebek tedavisiyle oğulları Vladimir’e kavuştu.
9.05.2022Sağlık
Gülşen'den jet hızıyla alışveriş!
Gülşen'den jet hızıyla alışveriş!Son dönemde sahne kıyafetleriyle magazin gündeminden düşmeyen Gülşen, önceki gün bir AMV'de görüntülendi. Şarkıcının alışverişini oldukça hızlı bir şekilde tamamlaması dikkat çekti.
8.05.2022Cadde
Taksitli satışta 'tek senet' imzalatılınca icra takibi mahkeme tarafından iptal edildi
Taksitli satışta 'tek senet' imzalatılınca icra takibi mahkeme tarafından iptal edildiİzmir'in Seferihisar ilçesinde yaşayan Tuğba Ş. hakkında, bir beyaz eşya dükkanından senetle aldığı beyaz eşyaların taksitlerini ödeyemediği için başlatılan icra takibi, mahkeme tarafından iptal edildi. Mahkemenin bu kararında, Tuğba Ş.'yi imzaladığı senedin 'nama' değil 'emre' yazılı olması ve her taksit için ayrı ayrı senet alınmaması nedeniyle haklı buldu.
6.05.2022Ekonomi
Çiçek sektörü ‘arazi’ arıyor
Çiçek sektörü ‘arazi’ arıyorÇiçek sektörünün büyük kısmı kiralık arazide üretim yapıyor. Teknolojik sera kurmak isteyen sektör, bunun için atıl arazilerin üreticilere tahsis edilmesini talep ediyor.
6.05.2022Ekonomi
KOBİ’lerin iş yerleri bayram boyunca güvende
KOBİ’lerin iş yerleri bayram boyunca güvendeBulut tabanlı ön muhasebe programı Paraşüt’ün farklı lokasyonlardaki ürünlerin stok miktarlarını tek ekrandan takip edip, güncelleme imkanı sunan “Stok ve Depo Takibi Programı” ile KOBİ’ler Ramazan Bayramı boyunca işlerini uzaktan yönetebilecek.
3.05.2022Kobi
9. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022
9. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022Eğitim öğretim hayatında öğrencilerin en çok karşısına çıkan derslerden birisi de matematiktir. İlkokul döneminde başlayan matematik dersleri üniversite dönemine kadar sürmektedir. Özellikle LGS, YKS oturumları TYT-AYT ve memur sınavları gibi KPSS'de öğrencilerin ihtiyaç duyduğu alanlardan bir tanesidir. Matematik ders konuları MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 9. sınıf matematik ders kitabında öğrencilerin kendisini geliştirmesi için çeşitli örnekler ve etkinlikler yer almaktadır. 2021-2022 yılında 9. sınıf matematik ders kitabı cevapları MEB yayınlarını öğrenmek istiyorsanız içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.05.2022Eğitim
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.05.2022Oyun
Sultangazi'de çocuğa hırsızlık yaptıran şüpheliler kamerada
Sultangazi'de çocuğa hırsızlık yaptıran şüpheliler kameradaSultangazi'de bayram tatili için yola çıkmaya hazırlanan çiftin, içerisinde ziynet eşyaları bulunan çantası otomobilden çalındı. Hırsızlığı gerçekleştiren çocuğun, şüpheliler tarafından kullanıldığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
2.05.2022Gündem
Sultangazi'de çocuğa hırsızlık yaptıran şüpheliler kamerada
Sultangazi'de çocuğa hırsızlık yaptıran şüpheliler kameradaSultangazi'de bayram tatili için yola çıkmaya hazırlanan çiftin, içerisinde ziynet eşyaları bulunan çantası otomobilden çalındı. Hırsızlığı gerçekleştiren çocuğun, şüpheliler tarafından kullanıldığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
2.05.2022Haberler
Türkiye’nin yeni yaşam gerçeği
Türkiye’nin yeni yaşam gerçeğiHayvansal hiçbir gıda ve ürünün tüketilmediği veganlığın neden tercih edildiğini, nasıl beslendiklerini, sağlık açısından etkilerini, çocuk veganlar, vegan menü ve içeriklerin sunulduğu mekânları mercek altına aldık...
1.05.2022Gündem
İç çamaşırlardan birini seçti, poşetine koyarak çaldı
İç çamaşırlardan birini seçti, poşetine koyarak çaldıGaziantep'te bir iç iç giyim mağazasında kimliği belirsiz kadın vitrinde asılı olan iç çamaşırlarından birini seçerek çaldı. Olay, iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
30.04.2022Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Mağaza ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.