Geri Dön
EkonomiGetir, Berlin ve Paris’te hizmete başladı

Getir, Berlin ve Paris’te hizmete başladı

Avrupa pazarına kısa sürede giriş yapan Getir, Londra ve Amsterdam’dan sonra Berlin ve Paris’te de hizmet vermeye başladığını duyurdu.

Getir, Berlin ve Paris’te hizmete başladı

Getir, 16 Haziran’da Almanya’nın başkenti Berlin’de ve 21 Haziran’da Fransa’nın başkenti Paris’te faaliyete başlayarak hizmet verdiği ülke sayısını 5’e çıkardı. Yaklaşık bin 500 ürünü, dakikalar içinde kullanıcılarına teslim eden Getir, Almanya ve Fransa’da da büyümeye devam ederek yeni şehirlere açılmayı hedefliyor.

İlk günden itibaren hedeflerinin yurt dışında Getir adıyla faaliyet göstermek olduğunu ifade eden Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek, “6 ay gibi kısa sürede 4 önemli Avrupa ülkesinde faaliyete başladık. Giriş yaptığımız ülkelerde, sahip olduğumuz bilgi birikimi ve teknolojik alt yapımızla operasyonumuzu hızla büyütebilme kabiliyetine sahibiz. Çok kısa zamanda Berlinlileri ve Parislileri Getir rahatlığı ile tanıştıracağımıza ve sokakları Getir moru ile renklendireceğimize inanıyoruz” dedi.

Sel felaketi ardından skandal görüntü! Kendini çamura buladıYaşanan sel felaketinin ardından çalışmalar halen sürerken, basın mensupları da olay yerinden haberlerini bildiriyor. Ancak sosyal medya üzerinden paylaşılan bir video muhabirin sel felaketi çalışmalarına yardım ediyormuş gibi görünmek için kendini çamura bulayan kadını gözler önüne serdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler