Geri Dön

Getir’de Paycell ile alışveriş dönemi

Turkcell sokağa çıkamayan 65 yaş ve üstü müşterilerinin temel gıda ve temizlik maddesi alışverişlerini bir telefonla yapabilmeleri için mobil alışveriş uygulaması Getir ile iş birliği yaptı.

Getir’de Paycell ile alışveriş dönemi

Getir’in hizmet verdiği İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli’de geçerli olan proje çerçevesinde, 65 yaş ve üstü Turkcell’liler Paycell’in 0850 622 60 60 numaralı çağrı merkezini arayarak yumurtadan deterjana, peynirden suya, makarnadan tuvalet kağıdına kadar 1400’ün üzerinde ürün için sipariş verebilecek. Sipariş tutarı ise Paycell’in mobil ödeme servisi sayesinde Turkcell faturalarına yansıtılacak.

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, “Bu servisten yararlanacak vatandaşlarımız hem paraya dokunmamış hem de mümkün olduğunca temastan kaçınmış olacaklar” dedi. Getir Kurucusu Nazım Salur da, “Mobil uygulama kullanmayan büyüklerimiz siparişlerini telefon ederek verebilecek” ifadelerini kullandı.

Fahrettin Altun'dan İYİ Parti'ye cevapİletişim Başkanı Fahrettin Altun, İYİ Parti'nin Tweetini alıntılayarak verdiği cevapta "Her zaman iletişim üzere olalım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber