Geri Dön
Ekonomiİş Bankası’na ‘Karneni Göster, Kitabını Al’

İş Bankası’na ‘Karneni Göster, Kitabını Al’

İş Bankası’nın 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlattığı “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası, 14. yılında da devam ediyor.

İş Bankası’na ‘Karneni Göster, Kitabını Al’

Kampanya çerçevesinde, kitaplar geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Kovid-19 salgını nedeniyle dijital ortamda “Çocukların Bilgi Bankası” Kumbara Dergisi portalı “www.kumbaradergisi.com” aracılığıyla öğrencilere sunulacak. Çocuklar, kitaplara ayrıca Kumbara Dergisi uygulamasını indirerek mobil cihazlardan da erişebilecek.

İş Bankası, bu yılki kampanyada çocuklara dünya klasiklerinden Felix Salten’in “Bambi” ve Arthur Conan Doyle’un “Kayıp Dünya” kitaplarını karne hediyesi olarak veriyor. Kampanyada ayrıca, tüm dünyayı ilgilendiren küresel ısınma ve iklim değişikliği konusuna dikkat çekmek, çevre ve doğa konusunda çocukları bilinçlendirmek amacıyla TEMA Vakfı işbirliğinde hazırlanan “İklim Hakkında Konuşalım” kitapçığı da genç okurların dikkatine sunuluyor.
İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran, “Kampanyamızla çocuklarımızın bilişsel ve kültürel yeteneklerinin, merak duygularının gelişimine, okuyan ve sorgulayan bir nesil yetişmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz” dedi.

30 Temmuz koronavirüs tablosu belli oldu! İşte günlük vaka sayısı...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu belli oldu. Türkiye'de son 24 saatte 256 bin 460 Kovid-19 testi yapıldı, 22 bin 83 kişinin testi pozitif çıktı, 69 kişi hayatını kaybetti. Kovid-19'la mücadele kapsamında son 24 saatte birinci, ikinci ve üçüncü doz toplam 1 milyon 424 bin 550 aşı uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler