Geri Dön
Ekonomiİş makinesinde ‘2. el’e garanti

İş makinesinde ‘2. el’e garanti

Borusan Cat Türkiye Genel Müdürü Hasan Tahsin Güven, “27 yıl önce Caterpillar ile yola çıktık. Şimdi de garantili 2. el hizmeti ile fark yaratıyoruz” dedi.

İş makinesinde  ‘2. el’e garanti

Engin Uğur Ağır İzmir - Borusan Cat’in proaktif iş modeli B’Daha’nın müşterilerinin saha operasyonlarını aksatmadan, kesintisiz devamlılığını sağladığını belirten Güven, “B’Daha ile kullanım ömrünü tamamlamış motor, güç aktarma, hidrolik gibi ana bileşenler (komponent) Borusan Cat sertifikalı olarak revizyon merkezinde yenileştiriliyor. Orjinal Cat parçalar kullanarak yenisi gibi yüksek kaliteli, daha düşük maliyetli ve garantili olarak üretiliyor. Yeni ekonomik ömür kazandırılmış komponentler böylelikle ikinci hatta üçüncü bir yaşama sahip oluyor” dedi.

Güven, “Geniş bir hizmet yelpazemiz var. İş makinesi, jeneratör, deniz motorları, yeni ünite ve yedek parça satışı, satış sonrası destek hizmetleri, kiralama hizmeti veriyoruz. Sertifikalı ikinci el iş makinesi konseptiyle Türkiye’de benzeri olmayan garantili ikinci el hizmeti sunuyoruz” dedi.

Güven, Borusan Cat’in ayrıca Metso, Mantsinen, CDE, SEM, Exxon Mobil, MaK, EMD ve Berg Propulsion markalarının da yetkili temsilciliğini yürüttüğünü belirtti.  Enerji, denizcilik ve petrol işi yapan şirketlere çözümler sağladıklarını söyleyen Güven, inşaat, madencilik, tekstil, çelik, kimya, ilaç, seramik, ağaç, otomotiv, plastik, gıda ve enerji sektörlerinin şirketin başlıca hizmet alanlarını oluşturduğunu kaydetti.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Görgü tanığı anlattı! Lise öğrencileri birbirine girdiZeytinburnu'nda okuldan çıkan lise öğrencisi iki grup arasında bıçaklı kavga çıktı. Olay yerine gelen polisi gören liseli öğrencilerin kaçmaya çalıştığı sırada, bıçaklanan bir genç koşarken yere yığıldı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler