Geri Dön
Ekonomiİstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ücretsiz Wi-Fi hizmeti

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ücretsiz Wi-Fi hizmeti

Avrupa’nın en yoğun 8’inci havalimanı olan İstanbul Sabiha Gökçen’nin 2020 yılında ulaştığı 17 milyon yolcu sayısıyla misafirlerine ücretsiz wi-fi hizmeti sunmak için yapmakta olduğu çalışmaları sona erdi.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ücretsiz internet erişimi tüm misafirlerin kullanımına sunuldu.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ücretsiz Wi-Fi hizmeti

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yolcular self check-in kiosk, self bagaj kontuarları ve e-pasaport gibi hizmetleri kullanarak uçuş öncesi işlemlerini kolaylıkla tamamlıyor ve kapılarına ulaşabiliyor.

Sabiha Gökçen’de, transit seyahat etmekte olan yolcular da düşünülerek belirlenen 30 dakikalık ücretsiz wi-fi kullanımı için misafirlerin kablosuz internet ağlarını görüntüleyerek SabihaGokcen_WiSpotter ağına bağlanmaları ve bağlantı adımlarını takip etmeleri yeterli.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cinayetten yargılanan Tarkan’ın firari kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandıEsenyurt’ta iş yerinde önce silah ile vurulan daha sonra ise dükkanı yakılarak hayatını kaybeden Ercan Gönülkırmaz’ın (28) ölümüne ilişkin yargılanan ve açık cezaevindeyken firar eden ünlü şarkıcı Tarkan’ının kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler