Geri Dön
EkonomiKısa Çalışma Ödeneği (Haziran) ayı ödemeleri ne zaman yapılacak? KÇÖ sona erdi mi süresi uzatılacak mı?

Kısa Çalışma Ödeneği (Haziran) ayı ödemeleri ne zaman yapılacak? KÇÖ sona erdi mi süresi uzatılacak mı?

Kısa Çalışma Ödeneği Haziran ayı ödemeleri ne zaman hesaplara yatacak sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Pandemi nedeniyle devlet tarafından istihdamı korumak amacıyla binlerce şirkete verilen Kısa Çalışma Ödeneği Haziran ayı itibariyle sona eriyor. Haziran ayında ödenekten faydalanacak olan binlerce çalışan Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman hesaplara yatacak süresi uzatılacak mı sorularına yanıt aramaya devam ediyor.

Kısa Çalışma Ödeneği (Haziran) ayı ödemeleri ne zaman yapılacak? KÇÖ sona erdi mi süresi uzatılacak mı?

Kısa Çalışma Ödeneği konusunda araştırmalar devam ediyor. Haziran ayı itibariyle sona erecek olan Kısa Çalışma Ödeneği ile ilgili iş dünyası sürecin 2021 sonuna kadar uzatılmasını talep ederken Haziran ayında da Kısa Çalışma Ödeneği'nden yararlanan binlerce çalışan Haziran ayı ödemelerinin hangi tarihlerde yapılacağını merak ediyor. Peki Kısa Çalışma Ödeneğinin süresi uzatılacak mı? Haziran ayı ödemeleri ne zaman hesaplara yatacak?

KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ SÜRESİ UZATILACAK MI?

Kısa Çalışma Ödeneği süresi Haziran ayı itibariyle sona eriyor. İş dünyası sürecin 2021 yılının sonuna kadar devam etmesi talebinde bulunurken sürecin yeniden uzatılıp uzatılmayacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı

KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ HAZİRAN AYI ÖDEMELERİ NE ZAMAN HESAPLARA YATACAK?

Kısa Çalışma Ödeneği Haziran ayı ödemelerinin 5 Temmuz tarihinde hesaplara yatırılması bekleniyor.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Siber dolandırıcıların oyununa gelmeyinNeredeyse her gün telefonumuza bilmediğimiz numaralardan mesajlar geliyor. Kendilerini banka ya da bilinen bir kurumun adıyla tanıtarak gönderdikleri linke tıklamamızı istiyorlar. İşte bu noktada siber dolandırıcılarının oyununa geliyoruz.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler