Geri Dön
EkonomiKOBİ’lere geleneksel Ramazan desteği

KOBİ’lere geleneksel Ramazan desteği

Şekerbank, ekonominin lokomotifi KOBİ'leri bu yıl da gelenekselleşen 'İşinize Ramazan Bereketi' kampanyası ile desteklemeye devam ediyor. Banka, KOBİ müşterilerinin Ramazan ayında artan nakit ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla karşılıyor.

KOBİ’lere geleneksel Ramazan desteği

EKONOMİ SERVİSİ - Şekerbank Ramazan ayında nakit ihtiyacı artan KOBİ müşterilerinin yanında yer almaya devam ediyor. Bu kapsamda banka, ülke ekonomisinin en önemli gücü olan KOBİ müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla sunduğu gelenekselleşen kampanyası 'İşinize Ramazan Bereketi' ile karşılıyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye tüm Şekerbank şubelerinden ulaşılabilecek.

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu konuyla ilgili olarak, "KOBİ'lerin, yani asıl üreten kesimin finansmanının Şekerbank için özel bir önem taşıdığını" belirterek, "Şekerbank olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıcı uygulama ve kampanyalar ile onların her zaman yanında olduğumuzu göstermeye devam ediyoruz. Ülkemizin her bölgesindeki KOBİ'leri kampanyamızdan yararlanmak üzere şubelerimize bekliyoruz" dedi.