Kobi

Kobi

Son dakika Kobi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kobi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kobi haber sayfamızda...

Kobi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.151 kobi haberi bulunmuştur.
Didem Kuş: Tasarruflu ve pratik çözümler sayesinde kurumsal ramazan yardımları dijitalleşiyor
Didem Kuş: Tasarruflu ve pratik çözümler sayesinde kurumsal ramazan yardımları dijitalleşiyor Yemek kartı, kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı, akaryakıt ve filo çözümleri gibi ürünleriyle şirketler için tasarruflu gider yönetimi hizmetleri sunan Multinet Up, Ramazan ayında çalışan motivasyonu ve teşvik uygulamaları kapsamında çalışanlarını mutlu etmek isteyen işverenlere çözüm ortağı oluyor.
28.02.2024 Advertorial
Bakan Kacır: Türk havacılığının altın çağını yaşıyoruz
Bakan Kacır: Türk havacılığının altın çağını yaşıyoruz Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Eskişehir Teknik Üniversitesi’nin İleri Prototip İstasyonu Projesi açılış programına katıldı. Bakan Kacır, "Bayraktar TB2, Anka, Akıncı, Aksungur, Bayraktar TB3, Anka 2, Anka 3, Kızılelma, Atak, Gökbey, Hürkuş, Hürjet ve Kaan ile Türk havacılığının altın çağını yaşıyoruz. " dedi.
27.02.2024 Gündem
'Türkiye, yatırımcılar için karlı ve güvenilir bir adrestir'
'Türkiye, yatırımcılar için karlı ve güvenilir bir adrestir' Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Türkiye’nin, rekabetçi iş ortamı, cazip teşvik paketleri, istikrarlı finansal altyapısı ve makroekonomik dengesi ile yatırımcılar için karlı ve güvenilir bir adres olduğunu ifade ederek, “Yatırım yaparak Türkiye'nin parlak geleceğine inanan her girişimci, her işletme bu kararının meyvelerini toplamaya devam edecektir. Bizler her zaman bu ülkeye yatırım yapanın, bu ülkenin potansiyeline, insan kaynağına güvenenin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
27.02.2024 Ekonomi
Tarlada teknolojiyi Türkçe konuşturdu
Tarlada teknolojiyi Türkçe konuşturdu Traktörler için geliştirilen yerli otonom dümenleme teknolojisi Agrotod, Türkçe içeriğiyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Verimlilik ve tasarruf sağlayan otonom dümenlemeyle çiftçi, işini yaparken daha az enerji harcıyor.
27.02.2024 Kobi
5.5 milyon liralık GES yatırımı yaptı
5.5 milyon liralık GES yatırımı yaptı Baltalı Gıda kurucusu Funda Özer Baltalı, 5.5 milyon liralık güneş enerjisi santrali (GES) yatırımı gerçekleştirdiklerini açıkladı.
27.02.2024 Kobi
3.8 milyon KOBİ’ye dijital dönüşüm çağrısı
3.8 milyon KOBİ’ye dijital dönüşüm çağrısı KOBİ’lerin dijital dönüşümle rekabette öne çıkacakları belirtildi.
27.02.2024 Kobi
Yerel işletmeler ve KOBİ’lere yapay zekalı destek
Yerel işletmeler ve KOBİ’lere yapay zekalı destek Ödeme sistemlerini ve farklı sadakat programları bir araya getiren Chippin, yerel işletmeler ve KOBİ’lere müşteri verisinden değer yaratmalarını sağlayan teknoloji sunmaya hazırlandığını duyurdu.
27.02.2024 Teknoloji
Bakan Kacır: "590 milyon dolarlık finasmanı KOBİ'lere sunduk”
Bakan Kacır: "590 milyon dolarlık finasmanı KOBİ'lere sunduk” Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Gaziantep’te Nurdağı İpekyolu Çarşısı ile Nurdağı Sosyal Girişimcilik Merkezi Açılışı’na katıldı. Bakan Kacır, deprem bölgesindeki yatırımlara vurgu yaparak, "Deprem bölgesinde devletimizin tüm imkânlarını en üst düzeyde seferber ettik” dedi. Bakan Kacır, bölgede 590 milyon dolarlık finansmanın KOBİ'lerin hizmetine sunulduğunun da altını çizdi.
23.02.2024 Haberler
Bakan Kacır: "590 milyon dolarlık finasmanı KOBİ'lere sunduk”
Bakan Kacır: "590 milyon dolarlık finasmanı KOBİ'lere sunduk” Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Gaziantep’te Nurdağı İpekyolu Çarşısı ile Nurdağı Sosyal Girişimcilik Merkezi Açılışı’na katıldı. Bakan Kacır, deprem bölgesindeki yatırımlara vurgu yaparak, "Deprem bölgesinde devletimizin tüm imkânlarını en üst düzeyde seferber ettik” dedi. Bakan Kacır, bölgede 590 milyon dolarlık finansmanın KOBİ'lerin hizmetine sunulduğunun da altını çizdi.
23.02.2024 Ekonomi
5G mobil şebekesini görücüye çıkarıyor
5G mobil şebekesini görücüye çıkarıyor Türk Telekom, yerli teknoloji firmaları i2i Systems, NaraXR ve IQVizyon iş birliği ile Ankara’nın sanayi bölgesi OSTİM’de hayata geçirilen Türkiye’nin ilk yerli ve milli endüstriyel 5G mobil şebeke ve Endüstri 4.0 uygulamaları projesini, mobil teknoloji endüstrisinin en prestijli organizasyonlarından biri olan ve 26-29 Şubat tarihlerinde İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenen GSMA Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacak.
22.02.2024 Ekonomi
100 KOBİ için ikiz dönüşüm
100 KOBİ için ikiz dönüşüm İş Bankası ve MEXT, KOBİ’lerin üretimde verimliliğinin artırılması, global arenada daha rekabetçi bir konuma gelmeleri, dijital ve yeşil dönüşüm yolculuklarının hızlandırılması amacıyla güçlerini birleştirdi.
22.02.2024 Ekonomi
KOBİ’ye ağ ile kitle fonlama
KOBİ’ye ağ ile kitle fonlama Basefunder, girişimlere daha geniş yatırımcı gruplarının desteğini sağlamak için ‘kitle fonlama ağlarını’ kurdu. Basefunder Genel Müdürü Mehmet Dolgan, “KOBİ’ler kitle fonlamayla finansmana daha kolay ulaşıyor” dedi.
20.02.2024 Kobi
2023’te 15 girişime toplam 9.9 milyon euro kaynak
2023’te 15 girişime toplam 9.9 milyon euro kaynak Girişim sermayesi fonu 212, geçen yıl 15 girişime toplam 9.9 milyon euro kaynak sağladı.
20.02.2024 Kobi
‘Yerel zincirler yasayı bekliyor’
‘Yerel zincirler yasayı bekliyor’ Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun (TPF), İzmir’de düzenlediği şubat ayı toplantısında konuşan TPF Başkanı Ömer Düzgün, yerel zincirlerin, perakende sektörünü düzenleyecek yasayı beklediğini söyledi.
20.02.2024 Kobi
Reel sektöre desteği artarak devam etti
Reel sektöre desteği artarak devam etti Ziraat Katılım, sağlıklı bir mali performans ile hızlı büyümesini sürdürerek 2023 yılını başarıyla tamamladığını açıkladı.
17.02.2024 Ekonomi
Aktif büyüklüğü 2.2 trilyon TL oldu
Aktif büyüklüğü 2.2 trilyon TL oldu Halkbank, 2023’ün son çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı. 2023 yıl sonunda aktif büyüklüğünü 2022 yıl sonuna göre yüzde 57.7 artışla 2.2 trilyon TL seviyesine ulaştıran Banka, bu dönemde toplam kredi büyüklüğünü ise; yüzde 61.6 artışla 1.9 trilyon TL’ye yükseltti.
17.02.2024 Ekonomi
İyileşme süreci için destek sürmeli
İyileşme süreci için destek sürmeli Depremin ilk günlerinden itibaren bölgede var gücüyle çalışan sivil toplum kuruluşları, bir yılın sonunda çalışmalarına finansal destek bulmakta zorlanıyor.
12.02.2024 Ekonomi
2024'e bakış: Türkiye'nin dijitalleşmesi için çalışmaya devam
2024'e bakış: Türkiye'nin dijitalleşmesi için çalışmaya devam "Türkiye'nin dijitalleşmesi için çalışırken, bir yandan da bu alanda gelişim fırsatlarını inceleyen, kamu politikası için önemli veriler sağlayan analizlerin üretilmesine liderlik ediyoruz."
12.02.2024 Milliyet Executive
Yenilenebilir enerji maliyeti azaltıyor enflasyonu düşürüyor
Yenilenebilir enerji maliyeti azaltıyor enflasyonu düşürüyor Türkiye'nin birincil enerji kaynaklarında yüzde 78 ithalata bağımlı olduğuna ve bu ithalatın cari açıkta en önemli kalemi oluşturduğuna dikkat çeken Bengisu Özenç, "Fosilden çıkış ve yenilenebilir enerjiye geçiş bir yandan enerji maliyetlerini düşürürken hane halklarına da daha düşük enflasyon olarak yansıyor" diyor.
12.02.2024 Milliyet Executive
Denizli OSB’de hibe anlatıldı
Denizli OSB’de hibe anlatıldı Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Pamukkale Üniversitesi ve Pamukkale TTO işbirliğinde, “Sanayi Hibe ve Destekleri Tanıtım Semineri” Denizli OSB Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
10.02.2024 Ege
25 milyar lirayı aşkın kâr sağladı
25 milyar lirayı aşkın kâr sağladı 2023 yıl sonunda VakıfBank’ın nakdi ve gayri nakdi krediler yoluyla Türkiye ekonomisine sağladığı finansman desteği, yıllık bazda yüzde 65 artarak 1.9 trilyon TL’yi aştı.
8.02.2024 Ekonomi
İhracatçılara 15 milyon kredi
İhracatçılara 15 milyon kredi Düzce Ticaret ve Sanayi Odası(TSO), Vakıf Katılım Bankası Düzce Şubesi ile yapılan görüşmeler sonucunda, doğrudan ihracatçı olan KOBİ ve KOBİ dışı üyelerin faydalanabileceği 18 ay vadeli 15 Milyon TL’ye varan kredi imkanı sağlandı.
7.02.2024 Ekonomi
Depremzedelere 600 bin konut
Depremzedelere 600 bin konut Depremin yol açtığı hasarların giderilmesi ve bölgedeki vatandaşların ihtiyaçları için bu yıl bütçede 1 trilyon 28 milyar liralık kaynak ayrıldı. Bölgede konut seferberliğiyle de toplamda 600 bin 41 afet konutu depremzede hak sahiplerine teslim edilecek.
6.02.2024 Gündem
Bakan Kacır Gıda Araştırma ve Analiz Merkezi'nin açılışına katıldı
Bakan Kacır Gıda Araştırma ve Analiz Merkezi'nin açılışına katıldı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Şanlıurfa’da faaliyete giren Gıda Araştırma ve Analiz Merkezi'nin (GAAM) açılışını gerçekleştirdi.
3.02.2024 Gündem
Yerli girişimleri dünyaya taşıyor
Yerli girişimleri dünyaya taşıyor Yüksek katma değer yaratan girişimcilerin ekonomik büyümedeki etkisine vurgu yapan Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Sibel Kaya, en önemli amaçlarının yerli girişimleri destekleyip global pazarlara açılma kapasitelerini artırmak olduğunu söyledi...
1.02.2024 Advertorial

Benzer Haber Etiketleri

Kobi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.